Powoli ruszamy…!!!

Zgodnie z przewidywaniami i wcześniejszą zapowiedzią od poniedziałku 19 kwietnia b.r. są pewne możliwości organizacji treningów i zawodów na stadionie we współzawodnictwie sportu młodzieżowego !!!

  • od wtorku treningu sekcji LA LKS Zantyr Sztum na sztumskim stadionie dla 25 osób od 16.0
  • w czwartek 22 kwietnia – Czwartki LA – 16.00 . Zasady organizacji przeprowadzenia i udziału – wkrótce!!

Czekamy z utęsknieniem….!!!

Cały czas czekamy, co czas pokaże….!!! Po 18 kwietnia??? Czekamy i planujemy:

  • I zawody wiosennej edycji Czwartków LA – Sztum – stadion -22 kwietnia 16.00 ???
  • Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m- Goleniów -25.04/Beata Niemyjska/
  • Mistrzostwa Polski w Duathlonie w Rumii-25.04. /Bartosz Mazerski./
  • II trening hybrydowy -covidowy sekcji seniorów LKS Zantyr – 25.04.2021-12.00
  • II zawody wiosennej edycji Czwartków LA -Sztum – stadion – 29 kwietnia 16.00
  • Symboliczny Bieg 3 Maja w Sztumie????

Obóz sportowy w Wąbrzeźnie!!!

Poniżej proponowana lista uczestników obozu sportowego sekcji LA LKS Zantyr Sztum w Wąbrzeźnie w dniach 9-20 sierpnia b.r. i odpłatności. Jeżeli ktoś nie może wziąć udziału prosimy o informacje do końca kwietnia b.r. telefon 608 038 472

Zapowiedź Czwartków LA w Sztumie…!!!

Wirus atakuje, lockdown do 18 kwietnia trwa/nie wiadomo co dalej/ ale zapowiadamy już kolejne zawody Edycji Wiosennej Czwartków LA 2020/2021 w Sztumie. Musimy być przygotowani, że będą /zapowiadanych zawodów 15 kwietnia oczywiście nie będzie/. Jesienią 2020 roku odbyły się trzy zawody, ale w edycji wiosennej jest wystarczająca liczba zawodów do kwalifikacji ogólnopolskich /5 +1//. Zapraszamy i poniżej regulamin!!! Pierwsze zawody planujemy 22 kwietnia?????

Biegi w Tczewie przeniesione na jesień!

POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI INFORMUJE, ŻE ZE WZGLĘDU NA OBECNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ W KRAJU PO KONSULTACJACH Z WOJ. ZLA ZDECYDOWANO, ŻE WSZYSTKIE MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA U16 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ZOSTAJĄ PRZENIESIONE NA JESIEŃ.

Pozdrowienia

„Pozdrowienia ze zgrupowania ZKN w Wałczu” – przesyła Beata Niemyjska!

Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

Życzenia Świąteczne dla Wszystkich!!!

Szukanie odporności poprzez ruch dla zdrowia…!!

https://photos.google.com/ – fotorelacja własna z dzijszego ruchu dla zdrowia naszych biegaczy…

Biegi w Tczewie odwołane!!!

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych planowane na dzień 27.03.2021 w Tczewie zostały odwołane. !!!!!

Polski Związek Lekkiej Atletyki informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 marca 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wstrzymane zostaje szkolenie i rywalizacja sportowa w lekkoatletyce dla osób niebędących członkami Kadry Narodowej oraz stypendystów./27.03-9.04.2021/

W związku z powyższym zgodnie z Rozporządzeniem wszystkie imprezy w ramach sportu dzieci i młodzieży nie mogą odbywać się w okresie 27 marca – 9 kwietnia 2021. Oznacza to, że we wskazanym okresie nie ma możliwość przeprowadzenia m.in. międzywojewódzkich mistrzostw U16 w biegach przełajowych.Pełna treść rozporządzenia dostępna jest w Dzienniku Ustaw.

Jesteśmy zamknięci do 9 kwietnia? !

Fragment Rozporządzenia RM z 25 marca b.r. i informacja PZLA mówią nam wszystko! Poniżej!! Do 9 kwietnia jesteśmy zamknięci…!!!

„Polski Związek Lekkiej Atletyki informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 marca 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wstrzymane zostaje szkolenie i rywalizacja sportowa w lekkoatletyce dla osób niebędących członkami Kadry Narodowej oraz stypendystów./27.03-9.04.2021/”

Kolejne zapowiedzi…!!!

Mimo pandemii koronawirusa i lokdaunu życie toczy się dalej, w sporcie wyczynowym również. Co czeka naszych zawodników:

  • w sobotę wyjazd młodych zawodników sekcji LA LKS Zantyr Sztum na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Przełajach w Tczewie oraz na Cross Tczewski – dzieci starsze rocz. 2008 i mł. Wyjazd sobota godz. 11.30, zbiórka przy Urzędzie Miasta Sztum. Powrót ok. 16.00!!!
  • treningi młodych zawodników sekcji LA podajemy na bieżąco na grupie ZANTYR. Od wtorku część grup przechodzi już na stadion od 16.30!

Pierwszy dzień wiosennej aktywności…!

https://photos. <<<<<< Krótka fotorelacja własna z części aktywności fizycznej i treningów członków oraz zawodników LKS Zantyr Sztum w pierwszy dzień astronomicznej wiosny….!!!

Informacja kalendarzowa..!!!

LKS Zantyr Sztum informuje, że w związku panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju wszystkie imprezy zamieszczone w projekcie klubowego kalendarza imprez na rok 2021 do 15 kwietnia są nieaktualne. Klub w tym okresie nie będzie organizował żadnych imprez i zawodów sportowo rekreacyjnych , za wyjątkiem treningów. i wyjazdu na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Przełajach w Tczewie. Kolejną informację postaramy się podać po Świętach Wielkanocnych!!!!

BEZPŁATNE MASECZKI

Trwa dystrybucja wśród mieszkańców 70 tysięcy maseczek jednorazowych, które Miasto i Gmina Sztum otrzymało od Wojewody Pomorskiego.

UWAGA:Wszyscy członkowie i zawodnicy LKS Zantyr Sztum otrzymają na treningach i zajęciach-po 4 szt.

Projekt letniego obozu sportowego !

Przedstawiamy projekt letniego obozu sportowego sekcji LA LKS Zantyr Sztum. Obóz planowany jest w terminie 9-20 sierpnia 2021 r. w Wąbrzeźnie dla 25 osób. Całkowity koszt obozu ok. 1800 zł od uczestnika, odpłatność od osoby w zależności od klasy sportowej, KDR itd. 800-1000 zł. od osoby. Zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienką i telewizorem w Domu Sportowca na terenie stadionu z pełnym wyposażeniem LA i siłownią. Zapewniamy transport na obóz/ok. 90 km./ W ramach relaksu, rozrywki będzie możliwość skorzystania z kąpieliska miejskiego, ew. basenu krytego, kręgielni czy sali do squsha. Prosimy zawodników po uzgodnieniach z Rodzicami o potwierdzenie udziału do końca tygodnia. Więcej informacji w terminie późniejszym. W zał. lista!!

foto ze stadionu z Wąbrzeźna!