Zawody pływackie dla dzieci!!!

Zamieszczamy wyniki i fotki otrzymane z Fotoemen z Amatorskich Zawodów Pływackich dla dzieci zorganizowanych w dniu 29 lipca b.r. na kąpielisku miejskim w Sztumie.

Zadanie finansowane było ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2017 a realizowane przez LKS ZANTYR Sztum pod nazwą: „Żyj zdrowo i wzorowo-uczęszczając na pozalekcyjne zajęcia sportowe.”

Poniżej komunikat i  fotki otrzymane bezpłatnie z Fotoemen. Dziękujemy!

 

 

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT Z OTWARTYCH AMATORSKICH ZAWODÓW PŁYWACKICH DLA DZIECI – SZTUM KĄPIELSKO MIEJSKIE – 29.07.2017

 

Dziewczęta do lat 5 – pływanie z deską 25 m

1m Ścisłowska Zuzanna – Parpary

2 m Duda Antonina – Sztum

 

Dziewczęta 2010/2011 – 25 m pływanie z deską

1 m Raczkowska Zofia – Sztum

2 m Kowalewska Julia – Sztum

3 m Onasz Hanna – Sztum

 

Chłopcy – 2010/2011 – 25 m

1 m Cysewski Alen

 

Dziewczęta 2008/2009 – 25 m styl dowolny

1 m Dzikowska Natalia – Sztum

2 m Korc Julia – Czernin

3 m Grenda Wictoria – Sztum

4-6 m

Steiniger Anna – Sztum

Weiss Karolina – Sztum

Kowalewska Otylia – Sztum

7-12 m

Rejman Lena – Sztum

Onisk Oliwia – Sztum

Waszczuk Agnieszka – Sztum

Weiss Lena – Sztum

Bartoszewicz Antonina – Sztum

Wensiewska Marysia – Sztum

 

Chłopcy – 2008/2009 – 25 styl dowolny

1 m Piróg Cyprian – Sztum

2 m Złoch Konrad – Mleczewo

3 m Ścisłowski Franciszek – Parpary

4-8 m

Ściślak Ksawery – Stary Targ

Piętek Alan – Gościszewo

Tryba Szymon – Sztum

Cebula Konrad – Sztum

Janaszek Borys – Sztum

 

Chłopcy 2004/2007 – 50 m styl dowolny

1 m Rażewski Jan – Malbork

2 m Złoch Aleksander – Gdynia

3 m Frąckowiak Maciej – Sztum

4 m Bubiło Alex – Sztum

5 m Grenda Bartosz – Sztum

6 m Spalk Szymon – Sztum

7 m Lenger Paweł – Sztum

 

Dziewczęta 2004/2005 – 50 m styl dowolny

1 m Pietrzyk Otylia – Sztum

2 m Gałązka Weronika – Sztum

3 m Figiela Amelia – Sztum

4 m Reiman Natalia – Sztum

5 m Osińska Ola – Sztum

Chłopcy  2000/2003 – 50 m styl dowolny

1 m Kozłowski Ignacy – Otomin

Zawody zorganizowali:

Iwona Burczyk

Marek Zarański