«

»

Gru 01 2017

Zawodnicy LKS Zantyr w Plebiscycie DB!!

Zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum dzięki głosom kibiców i czytelnikom Dziennika Bałtyckiego uplasowali się w czołówce plebiscytu . Podajemy wyniki z portalu :  http://sztum.naszemiasto.pl/

„Zakończył się pierwszy etap głosowania w plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego” na najpopularniejszych sportowców w roku 2017 na terenie powiatu sztumskiego. Laureaci tego etapu wezmą udział w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim.

W kategorii Sportowiec Senior najwięcej głosów otrzymał kulturysta Adrian Długokęcki, wyprzedzając Krzysztofę Parafiniuk (nordic walking) i Małgorzatę Tuwalską (lekkoatletyka) /obie Zantyr/.

W kategorii Sportowiec Junior triumfował Jakub Pawlak, przed Beatą Niemyjską i Przemysławem Jastrowskim – wszyscy reprezentują lekkoatletykę/LKS Zantyr/

W gronie Trenerów najwięcej głosów otrzymał Marcin Chańko przed Agnieszką Borowską (oboje lekkoatletyka LKS Zantyr) oraz Eugeniuszem Słoniną (kolarstwo).

Drużyną Sportową Powiatu została osada Sztumskich Smoków (smoczew łodzie) przed kajakarzami Victorii Konradem Drałusem i Kamilem Jesionkowskim oraz baśkarzami Zantyra.

Głosowanie w etapie finałowym rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 4 grudnia i potrwa do 29 grudnia. Również w poniedziałek, na łamach „Dziennika Bałtyckiego” ukaże się specjalny dodatek z prezentacją wszystkich laureatów w powiatach.”

Głosujmy na trenera Marcina Chańko i Jego podopiecznego Jakuba Pawlaka, którzy dzięki zwycięstwu na szczeblu powiatu reprezentują LKS Zantyr Sztum na szczeblu wojewódzkim.

Powodzenia w wszystkim gratulujemy!!!