«

»

Wrz 13 2017

Zapraszamy na stadion jutro!!!

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Sztum, organizatorów, współorganizatorów i sponsorów i własnym, jak zawsze zapraszam jeszcze raz wszystkich na stadion miejski w Sztumie od godziny 15.40, kibiców, sympatyków sportu. w szczególności zapraszam tych wszystkich, którzy bardzo negatywnie, wielokrotnie wypowiadają się na temat organizacji IV Memoriału W. Murawskiego. Ponad 150 startujących, ponad 200 osobostartów. Będą medaliści mistrzostw Europy, Polski, o czym już pisaliśmy, będą zawodnicy z wielu klubów z Polski. Poniżej lista zawodników. Będą również dzieci. Będzie się działo.!!!!!

W szczególności zapraszam Panów Borkowskiego, Dudzińskiego, Pana Redaktora Pędziwilka, Kacper Bakuła , wszystkich, Sport łączy. 

Ryszard Mazerski

W załączeniu program minutowy, sponsorzy, lista zawodników

Program minutowy:

15.40 wyprowadzenie do konkurencji memoriałowej skok w dal M/18/
15.45 60 m dz. p.palantowa chł.
15.55 60 m chł
16.05 300 m dz. p.palantowa dz.
16.15 300 m chł.
16.30 wyprowadzenie do 80 m ppł, wzwyż K i oszczep K
16.40 80 m ppł /1 s/ wzwyż K /10/ oszczep K /11/
16.50 110 m ppł 91,4 /1 s/
17.00 100 m K el. 3 s.
17.20 100 m M el. /4 s/
17.45 600 m mł. /14 – 2 s/ wzwyż M /6/ oszczep M /8/
17.55 1000 m młodzicy w dal K /14/
18.05 100 m FK
18.15 100 m FM
18.25 Mila K /5/
18.35 Mila M /10/
18.45 3000 m M /13/
16.00 skok w dal M/18/ Memoriał
16.25 otwarcie memoriału
w dal K /14/
PROGRAM MINUTOWY
POD PATRONATEM
BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZTUM LESZKA TABORA
Sztum, 14.09.2017 r.
IV MEMORIAŁU W. MURAWSKIEGO
Numery organizatorów – odbiór w biurze zawodów.
Wyprowadzenia zawodników na 10 min. Przed konkurencją, zbiórka przy bramie na stadion.
Rozgrzewka na placu za stadionem miedzy kortem a pawilonem Olimpii Sztum
Dekoracje ok. 15 minut po zakończeniu konkurencji.
Parking na placu przy PKP.
Wysokości skoku wzwyż do uzgodnienia przed konkurencją.
Dla wszystkich poczęstunek (kiełbasa z grilla i napój).

Sponsorzy

IV Memoriału Wiesława Murawskiego pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora – Stadion miejski  Sztum – 14 września 2017

Miasto i Gmina Sztum

Powiat Sztumski

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Gdańsk

Pomorskie Zrzeszenie LZS Gdańsk

Pomorski Związek LA Gdańsk

Rada Miasta i Gminy Sztum

FOBOS INVEST Sp.zo.o. Sztum

Bank Spółdzielczy Sztum

PPHU FORMAT  Marek Jerzyński Sztum

TL Jacek Lubiński Sztum

Hurtownia Spożywcza „U Stacha” Sztum

PPHU „DAWID” Sztum

POSKÓR Sztum

PSS „Społem” Sztum

Sztumska Agencja Rozrywkowa Burczyk Estrada Sztum

Zbigniew, Tomasz, Krzysztof Trzaska Gospodarstwo Rolne Pawłowo

Elektromechanika Pojazdowa Franciszek Michalski Sztum

Zakład Elektromechaniczny Andrzej Zawadzki Sztum

Danuta Murawska

Andrzej Murawski

Najda Sławomir – Stacja MOJA Sztum

Andrzej Parafiniuk

Beata Baran – Hurtownia Chemiczna Sztum

AD PRINT Paweł Toruń Sztum

Organizatorzy: Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum oraz SCK Sztum

Zawodnicy zgłoszeni do IV Memoriału W. Murawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum w dniu 14.09.2017

100 metrów kobiet 3 serie

1/2 Baraniak Barbara 2003 Sopot 13.06

1/3 Koszyk Kamila 2002 Tczew

1/4 Kozłowska Agata 2002 Kurzętnik 13.35

1/5 Łaska Anna 2002 Skórcz 13.86

1/6 Browarczyk Dominika 2002 Sopot 13.66

2/2 Nehring Magdalena 2001 Kurzętnik nie będzie

2/3 Rozenbajgier Martyna 2003 Pasłek 14.51

2/4 Steć Patrycja 2001 Piast Wilczęta

2/5 Jachorek Aleksandra 2001 Sopot 13.09

2/6 Budzowska Łucja 2000 Malbork

3/1 Kowalska Julia 2001

3/2 Sudak Wiktoria 2000 Malbork

3/3 Laura Cześnik 2003 Wilczęta

3/4 Katarzyna Piechowicz 2003 Wilczęta

3/5 Aleksandra Świderska 2002 Victoria Sztum

3/6 Kowalska Julia 2001 Rodło Kwidzyn

600 metrów kobiet 2 serie

1/1 Dahm Oliwia 2003 Tczew – II

1/2 Kozłowska Agata 2002 Kurzętnik – I s

1/3 Pleczyńska Natalia 2002 Sopot 1.38,30 – I s

1/4 Radzikowska Patrycja 2003 Elbląg – II s

1/5 Sarnowska Natalia 2002 Kurzętnik – II s

1/6 Stefanowicz Inez 2003 Elbląg – II s

1/7 Stroińska Zofia 2005 Sosnowiec – I s

2/1 Ulińska Otylia 2004 Kurzętnik – II s

2/2 Sitko Zuzanna 2003 Rodło Kwidzyn – I s

2/3 Kołakowska Milena 2003 Zatoka Braniewo – II s

2/4 Grabowska Aniela 2001 Zatoka Braniewo – I s

2/5 Krzyżanowska Agata 2002 Skoczek Podgórze – I s

2/6 Pietroń Monika 2002 Skoczek Podgórze – 1.37.90 – I s

2/7 Beata Niemyjska 2001 Zantyr Sztum – II s

 

1 mila kobiet

Latańska Zuzanna 2001 Chełmno

Pawłowska Kamila 2000 Kurzętnik

Pochranowicz Aleksandra 1990 Uniwersytet Gdański

Pawłowska Dorota – Kurzętnik

Jarzembińska Roksana ZSZ Barlewiczki

 

Skok wzwyż kobiet 10 dziewczyn

Kruża Marcelina Tczew

Lachowicz Klaudia Skórcz

Ligarska Paulina Sopot

Littwin Adrianna Gdańsk

Mikołajek Roksana Tczew

Rozenbajgier Martyna Pasłęk

Steć Patrycja Piast wilczęta

Wendowska Klaudia

Zapora Blanka

Aleksandra Świderska Victoria Sztum

Skok w dal 14 dziewczyn

Brzuszczak Klaudia 2004 Kurzętnik

Dahm Oliwia 2003 Tczew

Jachorek Aleksandra 2001 Sopot

Koszyk Kamila 2002 Tczew

Ligarska Paulina 1996 Sopot

Littwin Adrianna 1998 Gdańsk

Łaska Anna

Piasecka Dagmara

Steć Patrycja

Zapora Blanka

Budzowska Łucja

Piechowicz Katarzyna

Laura Cześnik

Świderska Aleksandra

Rzut oszczepem kobiet 600 g –  4

Ligarska Paulina

Littwin Adrianna

Witek Marcelina

500 g- 7

Łukaszewska Karina

Maślak Małgorzata

Przystasz Aleksandra

Siembrzuch Wiktoria

Szyszka Ewelina

Kalinowska Kornelia

Sudak Wiktoria

80m przez płotki – 1 seria

Browarczyk Dominika

Jachorek Aleksandra

Kruża Marcelina

Wendowska Klaudia

Lis Klaudia

Pustkowska Agata

 

100 metrów mężczyzn – 4 serie

Bandyszewski Mateusz 2000 Elbląg

Bienias Maksymilian 2001 Sopot

Grubczyk Dominik 2003 Chełmno

Jabłoński Filip 2003 Chełmno

Jeremicz Michał 1999 Wilczęta

Lipiński Karol 2000 Sopot

Łopata Krzysztof 2001 Tczew

Nowicki Krzysztof 2001 Sopot

Ormańczyk Miłosz 2001 Tczew

Ossowski Wojciech 2001 Tczew

Ostrowski Michał 2000 Elbląg

Pawlak Jakub 2000 Sztum

Przystrzelski Karol 2001 Tczew

Stoltmann Igor 2001 Sopot

Taczałan Brian 1999 Malbork

Tomaszewski Dominik 2000 Tczew

Wałdowski Dawid 1999 Sopot

Spiżewski Piotr 1985 Sztum

Wakieć Piotr 2002 Wilczeta

Wiklandt Arkadiusz 2001

Namiel Michał 2002

Kaczmarczyk Oskar 2002

Wieliczko Daniel 1999

Westfal Dariusz 1999

 

1000 metrów- seria

Adamczyk Karol 2003

Lewalski Kacper 2003

Rudawski Dominik 2003

Tyburski Igor Sztum

Strzelczyk Krystian 2002

Urbański Jakub 2002

Bieszke Kacper

 

1 mila – 10 mężczyzn

Lipiński Karol

Młynarz Kamil

Stoltmann Igor

Zahorski Grzegorz

Wróbel Michał

Sinicki Bartłomiej

Filip Ostrowski

Kopecki Marcin

Kosmala Szymon

Lewandowski Michał – 2000 Sambor

Grzywczyk Szymon – AZS Gdańsk

Skok wzwyż 6 mężczyzn

Andrzejewski Piotr

Mania Aleksander

Michałek Alan

Nalborski Kacper

Taczała Brian

Żebrowski Piotr

Skok w dal 18 mężczyzn

Jastrowski Aleksander

Jeremiasz Michał

Kański Norbet

Kozłowski Mateusz

Lewandowski Michał

Łopata Krzysztof

Ormańczyk Miłosz

Ossowski Wojciech

Rejmus Michał

Sołtys Radosław

Sommer Paweł

Taczała Brian

Tomaszewski Dominik

Chełchowski Jan

Wakieć Piotr

Wiklandt Arkadiusz

Namiel Michał

Kaczmarczyk Oskar

Rzut oszczepem mężczyzn 800 g  mężczyzn – 3

Witek Stanisław

Baran Patryk

Zienkiewicz Piotr

700 g – 6

Sommer Paweł

Hawryszkiewicz Dorian

Drałus Konrad

Jankowski Maciej

Tomaszewski Damian

110 metrów 91.4 1 seria

Łopata Krzysztof – j.mł

Ormańczyk Miłosz – j.mł

Przystrzelski Karol – j.mł

Sommer Paweł – j. mł

Chełchowski Jan – młodzik

3000 metrów-13 mężczyzn


Mazerski Bartosz

Spustek Marcin

Najda Sławomir

Klonowski Marcin

Pawłowski Mariusz

Moskal Paweł

Chętnik Rafał

Jan Giembicki

Cebula Bogdan

Treć Leon

Łukasiak Kamil

Buber- Bubrowiecki Robert