Zapraszamy kolejnych uczestników Grand Prix Sztumu i Biegu Sylwestrowego!

Przypominamy, że w Grand Prix Sztumu, jak i w Biegu Sylwestrowym mamy klasyfikacje małżeństw z pucharami i nagrodami dla trzech pierwszych. Zapraszamy!!!                      Już tylko tydzień pozostał do zapisów do I biegu XIX Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Leszka Tabora i patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego. Zapisy  https://elektronicznezapisy.pl/events.html  do 4 grudnia i opłaty w systemie dotpay. W dniu zawodów znacznie drożej i przy bardzo ograniczonej ilości miejsc, którą podamy 5 grudnia ze względu na przygotowanie odpowiedniej ilości medali. Zapisy do II Biegu Sylwestrowego do dnia 17 grudnia b.r.    
Bardzo prosimy o zapisywanie się osób zwolnionych z opłat, w szczególności juniorów, jak i osób niepełnosprawnych i po 70 +. Dla nich w dniu zawodów też będzie obowiązywał ustalony w dniu 5 grudnia limit miejsc. Może być tak, że ktoś liczy na zapisy w dniu zawodów i z przykrością stwierdzamy, że może się przeliczyć. To nie utrudnienia, to ułatwienia dla Was drodzy uczestnicy, żeby nie było kolejek, nie zabrakło medali, numerów i chipów, słodkich upominków, posiłków. Wszystko kosztuje!!!

Z dużą satysfakcją przypominamy, że będą biegi dla dzieci SP z rocznika 2005 i mł. na dystansie ok 600 m z zapisami w dniu zawodów.

Informujemy, że mamy już zapisanych ponad 230 osób do biegu głównego, juniorów i marszu w Grand Prix Sztumu, ale ponad 50 osób jeszcze nie opłaciło. Samo zgłoszenie to nie wszystko. Opłata w dniu zawodów wyższa-50 zł. Nie zwlekaj!!!

Jeżeli Macie problem z zapisaniem, opłaceniem proszę dzwonić 608 038 472!!

Poniżej rodzaje słodkich Mikołajkowo  -Świątecznych upominków dla każdego uczestnika na mecie I biegu Grand Prix.. Zapraszamy!!!