Zapisy na Memoriał W. Murawskiego zamknięte! Niezbędne informacje!!!

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr Sztum informuje, że zapisy na VI Mem. W. Murawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum zostały całkowicie zamknięte. Mamy ponad 300 zgłoszeń/osobostartów/ i z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy już żadnych zgłoszeń drogą mailową czy telefoniczną. W dniu zawodów nie będą przyjmowane również żadne zgłoszenia.

W zawodach wystartuje mistrz Polski w 10-boju Paweł Wiesiołek oraz inni medaliści mistrz Polski. Wystartuje trójka zawodników z Jordanii Zapowiada się kilka ciekawych pojedynków n.p. w biegu na 400 m K i M, 1 mile K i M, w dal M czy rzucie oszczepem K i M. O tym wkrótce. Program minutowy będzie jutro/poniedziałek/. Poniżej niezbędne informacje

Wysokość nagród podczas VI Mem. W. Murawskiego –Sztum 11.09.2019. Zgodnie z regulaminem podajemy wysokość nagród finansowych podczas memoriału: Konkurencje memoriałowe skok w dal K i M – I m – 300 zł. II m – 200 zł; III m – 100 zł.        W konkurencjach : 100 m K i M; 400 m K i M; 1 mila K i M; tyczka K i M; oszczep K i M- I m – 150 zł; II m – 120 zł; III m – 100 zł. W kategoriach wiekowych w biegu na 3000 m seniorów i weteranów oraz oszczepie juniorek i juniorów – w oszczepem niepełnosprawnych– I m-100 z ł; II m-70 zł; III m-50 zł. W kategoriach młodzików – upominki rzeczowe za miejsca I-III. We wszystkich nagradzanych konkurencjach – pamiątkowe puchary za I-III m. Nagradzanie zgodnie z regulaminem – minimum trzech zawodników. Dla wszystkich uczestników zawodów – posiłek regeneracyjny i pamiątkowa przypinka.

Biuro zawodów czynne będzie na stadionie miejskim w Sztumie od godziny 14.00.

Dekoracje ok 10 min po zakończeniu każdej konkurencji . Parkingi/przy stadionie zamknięty/ – przy dworcu PKP, przy Zespole Szkół ul. Kasprowicza oraz przy kortach przy stadionie. Rozgrzewka na terenie zielonym między dwoma Orlikami i Zespołem Szkół.