„Zantyrowcy” na podium w biegu i rajdzie NW św. Huberta w Tucholi !!!

thumb.htmlb

W sobotnie południe zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Zantyr” Sztum wystartowali w VI biegu i rajdzie NW Świętego Huberta w Tucholi. Biegacze wyruszyli na trasę 15 km a uczestnicy marszu NW na dystans 10 km.   Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze: w biegu na drugim miejscu do mety dobiegł Andrzej Rogiewicz, Bogdan Cebula w kategorii M-50 był trzeci a Mietek Dobrenko wygrał kategorię M-70+, był trzeci w starszej kategorii /1969 i st./ Mistrzostw Polski Myśliwych na 15 km i najstarszym „nemrodem”. W marszu Nordic Walking wśród kobiet druga była Krzysztofa Parafiniuk a szósty wśród mężczyzn Jan Kołpak. Poniżej wyniki naszych zawodników:

thumb.htmlfthumb.htmlgthumb.htmlthumb.htmla

Bieg na 15 km;

2 open Andrzej Rogiewicz, czas 49,26 min, M-20/1,

37 open Bogdan Cebula, czas 59,30 min, M-50/3,

167 Mieczysław Dobrenko – 1.12,05 min, M-70+/1. /Najstarszy myśliwy i III m w drugiej, starszej kategorii /1969 i st./ w Mistrzostwach Polski Myśliwych na 15 km.

Marsz NW na 10 km;

6 open Krzysztofa Parafiniuk, czas 1.07,28 min, druga wśród kobiet,

8 open Jan Kołpak, czas 1.08,16 min, szósty wśród mężczyzn.

Bieg na 15 km wygrał Paweł Ochal z Bydgoszczy w czasie 48,51 min., do mety dobiegło 394 biegaczy. Marsz NW na 10 km wygrał Jakub Lisowski z Grudziądza w czasie 1.00,43 min., w marszu do mety dotarło 61 maszerów.