«

»

Maj 20 2017

„Zantyr” górą w VIII Biegu Papiernika!!!

Rekordowy pod każdym względem VIII Kwidzyński Bieg Papiernika przeszedł do historii:

/świetne fotorelacje na http://kwidzyn.naszemiasto.pl/ z sztumskimi akcentami/poniżej/:

  • jako święto IP, święto biegania  z okazji 25 – lecia IP Kwidzyn
  • rekordowa obsada-3571 odebranych pakietów, 3433 osoby na mecie, 1900 dzieci
  • bardzo wysoki poziom sportowy z udziałem licznej grupy biegaczy afrykańskich
  • mimo upału, aż trzy zawodniczki z wynikiem lepszym od rekordu trasy kobiet
  • przedstawiciele 15 państw na starcie biegu
  • i taka „patelnia” podczas biegu, około 30 stopni w południe
  • wzorowa pod każdym względem organizacja imprezy, nawadnianie, kurtyny wodne itd.
  • wiele atrakcyjnych nagród regulaminowych, specjalnych i do losowania
  • bardzo wiele bezpłatnych atrakcji dla wszystkich bez wpisowego
  • świetna atmosfera na każdym kroku

Najlepsza impreza biegowa w kraju, w biegu na 10 km organizowana przez IP Kwidzyn.

Na starcie, jak zapowiadaliśmy bardzo liczna grupa sztumskich biegaczy z Burmistrzem Sztumu Leszkiem Taborem i zawodnikami Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum.

  • pierwsze miejsce w klasyfikacji drużyn/puchar odebrał kapitan Bogdan Cebula
  • 7 m Bartosza Mazerskiego open i I m w kategorii
  • 9 m Sary Szymańskiej open K i II m w kategorii
  • II i III m Elżbiety i Małgorzaty Tuwalskich w kategorii
  • sztumianie byli wśród tych, którzy wylosowali nagrody
  • najlepszym polskim biegaczem był sztumianin Andrzej Rogiewicz -4 open

Poniżej wyniki naszych zawodników:

2017-05-20 Kwidzyn – edycja: VIII, dystans: 10,000, startujących: 3433, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Mazerski Bartosz M-40 00:33:11 7 (3433) 1 (702) złoto
2 Garbowski Krzysztof M-20 00:35:31 24 (3433) 10 (381)
3 Chętnik Rafał M-40 00:36:44 38 (3433) 7 (702)
4 Klonowski Marcin M-20 00:38:34 72 (3433) 19 (381)
5 Giembicki Jan M-30 00:39:12 93 (3433) 40 (853)
6 Cebula Bogdan M-50 00:39:18 96 (3433) 5 (244)
7 Szymańska Sara K-20 00:39:33 103 (3433) 2 (237) srebro
8 Kucharski Mirosław M-30 00:39:55 113 (3433) 48 (853)
9 Kaźmierczak Szymon M-20 00:40:19 122 (3433) 28 (381)
10 Najda Sławomir M-40 00:40:33 126 (3433) 23 (702)
11 Grzywiński Wojciech M-20 00:41:02 150 (3433) 32 (381)
12 Nowosielski Piotr M-40 00:41:04 152 (3433) 29 (702)
13 Tuwalska Elżbieta K-30 00:41:27 172 (3433) 2 (407) srebro
14 Łukomski Andrzej M-50 00:41:29 176 (3433) 9 (244)
15 Tuwalska Małgorzata K-30 00:41:41 184 (3433) 3 (407) brąz
16 Treć Jakub M-20 00:42:18 217 (3433) 47 (381)
17 Nierzwicki Grzegorz M-40 00:42:25 220 (3433) 41 (702)
18 Sadowski Andrzej M-30 00:43:21 270 (3433) 117 (853)
19 Lisogórski Krzysztof M-40 00:45:23 453 (3433) 119 (702)
20 Kozłów Wojciech M-50 00:45:37 477 (3433) 24 (244)
21 Pepliński Grzegorz M-40 00:47:08 633 (3433) 181 (702)
22 Skoczyński Leszek M-40 00:47:29 676 (3433) 194 (702)
23 Dmitrzak Piotr M-30 00:47:35 683 (3433) 266 (853)
24 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:47:44 698 (3433) 42 (244)
25 Żemetro Ryszard M-50 00:47:59 737 (3433) 48 (244)
26 Zdziennicki Bartek M-30 00:48:18 779 (3433) 307 (853)
27 Zdziennicki Paweł M-30 00:48:19 783 (3433) 310 (853)
28 Treć Leon M-50 00:49:14 882 (3433) 65 (244)
29 Sosiński Dariusz M-40 00:49:29 909 (3433) 251 (702)
30 Treć Paweł M-20 00:49:53 958 (3433) 150 (381)
31 Piotrowski Lech M-50 00:49:55 961 (3433) 72 (244)
32 Rozenberg Sławomir M-50 00:49:58 967 (3433) 74 (244)
33 Babieczko Andrzej M-50 00:50:30 1025 (3433) 79 (244)
34 Ludwik Andrzej M-50 00:51:45 1199 (3433) 96 (244)
35 Tabor Leszek M-50 00:52:13 1259 (3433) 104 (244)
36 Markowski Kamil M-30 00:52:45 1325 (3433) 480 (853)
37 Parafiniuk Krzysztofa K-30 00:53:40 1426 (3433) 50 (407)
38 Jurewicz Mirosław M-50 00:55:00 1577 (3433) 130 (244)
39 Krawiec Andrzej M-50 00:56:34 1780 (3433) 148 (244)
40 Godlewski Łukasz M-20 01:03:11 2540 (3433) 310 (381)
41 Duda Seweryn M-30 01:03:37 2569 (3433) 739 (853)

Dziękujemy i gratulujemy!!! Sztumianie byli widoczni w Kwidzynie!!!