Ruszyły treningi i zajęcia z LA na stadionie miejskim w Sztumie!!!

W dniu dzisiejszym po przerwie zimowej szkoleniowcy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum wznowili treningi i zajęcia z lekkiej atletyki dla dzieci i młodzieży na stadionie miejskim w Sztumie. Następne zajęcia na stadionie w czwartek o godzinie 16.30/konkurencje techniczne/, mimo, że w tym dniu w Parku Miejskim w Sztumie odbędą się Powiatowe Biegi Przełajowe SZS dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na treningi na stadion i na biegi przełajowe do parku.

Już 12 kwietnia b.r. od godz. 15.00 I Czwartki LA na stadionie miejskim w Sztumie.  Zawody oddzielnie dla rocz. 2005,2006 i 2007 i ml dziewcząt i chłopców w biegu na 60 m, 300 m, /600 m dz., 1000 m chł, w dal, wzwyż i p.plantowej -pod hasłem „Szukamy następców Agnieszki” !!! Plakat autorstwa A. Borowskiej.!

Niezbędne informacje i regulamin  http://zantyr.pl/miesiac-do-rozpoczecia-czwartkow-la/#more-30675

Treningi dla dzieci i młodzieży na stadionie miejskim w Sztumie, jak Czwartki Lekkoatletyczne realizowane ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach zadania: „Rozwój sportu w dziedzinie lekkiej atletyki na terenie Miasta i Gminy Sztum.”

Kilka fotek z dzisiejszych zajęć