Z sukcesami w Gdyni!!!

58a056f81c4fe_pW dniu dzisiejszym rozegrany został w Gdyni Bieg Urodzinowy z PKO BP na dystansie 10 km. Zawodnicy reprezentujący Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum byli widoczni w biegu i na mecie na czołowych miejscach open i w kategoriach wiekowych. Andrzej Rogiewicz zajął czwarte miejsce z czasem 31.10, dziewiąty był Robert Sadowski z czasem 32.28. Zwyciężył Tomasz Grycko z Blizy Władysławowo – 29.53. Bieg ukończyło 4192 osoby. W kategorii kobiet Małgorzata Tuwalska była dwunasta a siostra Elżbieta – trzynasta. Bardzo dobrze zaprezentował się po wczorajszym zwycięstwie w Sztumie Szymon Kosmala. W dniu dzisiejszym był również pierwszy w kategorii 16-19 lat z czasem 35.17. Wiecznie młody Mietek Dobrenko był trzeci w kategorii M-70.

Wszystkie wyniki zawodników LKS ZANTYR Sztum podczas Biegu Urodzinowego w Gdyni na dystansie 10 km: