Historii c.d…Szkoleniowcy i punkty Zantyra! cz.III

Podawaliśmy medalistów w 15-letniej historii Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum. Podajemy teraz szkoleniowców, którzy za tym stali i swoją praca i zaangażowaniem przyczynili się do zdobycia aż tylu medali, punktów/które podajemy niżej/ oraz doskonałej promocji Miasta i Gminy Sztum na arenie krajowej i międzynarodowej. Herb Sztumu, flaga Zantyra często widywane były różnych arenach lekkoatletycznych. Za wszystko dziękujemy!!!

Na zdjęciu aktualna czwórka szkoleniowców Zantyra: A.Borowska, I.Burczyk, B.Mazerski i J. Pajda

Szkoleniowcy LKS Zantyr Sztum:

Borowska Agnieszka

Burczyk Iwona

Chańko Marcin

Mazerski Bartosz -/od początku istnienia klubu, do chwili obecnej-jako jedyny szkoleniowiec/

Mazerski Ryszard

Nowosielski Piotr

Pajda Jacek

Szałach Krzysztof

Szpalerski Adam

Współzawodnictwie sportu dzieci i młodzieży w 15-letniej historii LKS ZANTYR Sztum. Warto przybliżyć tym wszystkim, którzy interesują się sportem, kibicują, obserwują wyniki sztumskich  klubów to współzawodnictwo od 2006 roku, od momentu wydzielenia się od Victorii i powstania nowych klubów na terenie Miasta i Gminy Sztum: Sokolika Czernin, Lidera Sztum oraz Zantyra Sztum. Oto dorobek klubów na przestrzeni tych 14 lat/od 2006 roku włącznie/:
– Zantyr Sztum  –  698,5 pkt; w tym w 2019 roku – 12 pkt.
– Victoria Sztum –  503; w tym w 2019 roku – 19 pkt
– Sokolik Czernin – 175; w tym w 2019 roku – 14 pkt
– Lider Sztum – 8 pkt
– Olimpia Sztum – 3,61 pkt
Dodajmy, że współzawodnictwo to obejmuje 4 kategorie wiekowe: młodzików, juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców.

Planowaliśmy na 2020 rok zdobycie ponad 20 punktów we współzawodnictwie!!! Tak to jest planować, na pierwsze punkty liczyliśmy w pierwszy dzień wiosny w przełajach w Kwidzynie. Trzeba poczekać do 28 listopada b.r. !!!

W następnych informacjach podamy naszych zawodników w reprezentacji kraju i udział w Mistrzostwach Europy i świata, dalej imprezy organizowane przez klub, udział naszych zawodników w imprezach, ciekawe wydarzenia,  itd…

Opracowanie R.Mazerski