«

»

Cze 25 2018

Wyniki sobotnio-niedzielnych startów!

Podajemy z pewnym opóźnieniem sobotnio-niedzielne starty zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum w opracowaniu Bogdana Cebuli, którzy zwyciężali i stawali na podium w Unisławiu, Gdyni, Sztumie i Tczewie.  /Wszystkie wyniki i starty zawodników LKS Zantyr Sztum w opracowaniu B. Cebuli na  http://zantyr.foremka.net/starty Foto R. Krzyżykowski.

II Sztumski Nocny Bieg Świętojański

2018-06-23 Sztum – edycja: II, dystans: 4,600, startujących: 178

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Mazerski Bartosz M-1 00:14:19 1 (178) złoto 1 (3) złoto
2 Wróbel Michał M-16 00:15:56 5 (178) 2 (10) srebro
3 Chętnik Rafał M-40 00:16:06 6 (178) 1 (27) złoto
4 Kaźmierczak Szymon M-20 00:16:09 7 (178) 1 (14) złoto
5 Klonowski Marcin M-20 00:16:19 9 (178) 2 (14) srebro
6 Najda Sławomir M-40 00:16:22 10 (178) 2 (27) srebro
7 Giembicki Jan M-30 00:16:28 11 (178) 1 (31) złoto
8 Kosmala Szymon M-20 00:16:48 13 (178) 3 (14) brąz
9 Cebula Bogdan M-50 00:16:53 14 (178) 1 (20) złoto
10 Tyburski Igor M-16 00:17:00 15 (178) 4 (10)
11 Treć Jakub M-20 00:17:12 16 (178) 4 (14)
12 Tuwalska Małgorzata K-1 00:17:16 17 (178) 1 (3) złoto
13 Lizińczyk Rafał M-40 00:17:27 18 (178) 4 (27)
14 Łukomski Andrzej M-50 00:17:52 21 (178) 2 (20) srebro
15 Tuwalska Elżbieta K-1 00:18:07 23 (178) 2 (3) srebro
16 Lisogórski Krzysztof M-40 00:18:32 28 (178) 6 (27)
17 Żemetro Ryszard M-50 00:19:00 34 (178) 5 (20)
18 Nowosielski Piotr M-40 00:19:03 35 (178) 8 (27)
19 Rozenberg Sławomir M-50 00:19:06 36 (178) 6 (20)
20 Piotrowski Lech M-50 00:19:15 37 (178) 7 (20)
21 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:19:45 42 (178) 9 (20)
22 Lisowska Karolina K-16 00:19:53 44 (178) 1 (5) złoto
23 Dmitrzak Piotr M-30 00:20:13 48 (178) 12 (31)
24 Krawiec Andrzej M-50 00:20:24 51 (178) 10 (20)
25 Markowski Kamil M-30 00:20:39 53 (178) 16 (31)
26 Pepliński Grzegorz M-40 00:20:58 64 (178) 12 (27)
27 Kamiński Marcin M-30 00:21:08 65 (178) 18 (31)
28 Jurewicz Mirosław M-50 00:21:13 68 (178) 11 (20)
29 Tryba Zdzisław M-60 00:21:39 73 (178) 4 (9)
30 Babieczko Andrzej M-50 00:21:53 81 (178) 12 (20)
31 Ludwik Andrzej M-50 00:23:25 100 (178) 14 (20)
32 Dobrenko Mieczysław M-75 00:23:37 103 (178) 1 (1) złoto
33 Treć Leon M-50 00:24:33 115 (178) 17 (20)
34 Treć Wojciech M-20 00:24:34 116 (178) 11 (14)
35 Najda Mateusz M-20 00:24:44 117 (178) 12 (14)
36 Śmigowski Wojciech M-40 00:25:02 123 (178) 22 (27)
37 Wiechowski Sławomir M-40 00:26:56 148 (178) 23 (27)
38 Podolski Mirosław M-60 00:28:40 164 (178) 9 (9)

II Bieg Tczew na „5”

2018-06-23 Tczew – edycja: II, dystans: 5,000, startujących: 311, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Tuwalska Małgorzata K-30 00:19:06 31 (311) 1 (47) złoto
2 Tuwalska Elżbieta K-30 00:20:31 62 (311) 3 (47) brąz
3 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:21:48 95 (311) 12 (20)
4 Krawiec Andrzej M-50 00:22:16 107 (311) 14 (20)
5 Sosiński Dariusz M-40 00:24:33 176 (311) 36 (51)

XIV Nocny Bieg Świętojański w Gdyni

2018-06-22 Gdynia – edycja: XIV, dystans: 10,000, startujących: 3404, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Tuwalska Małgorzata K-30 00:38:55 113 (3404) 2 (429) srebro
2 Tuwalska Elżbieta K-30 00:41:08 219 (3404) 3 (429) brąz

XV Półmaraton Unisławski

2018-06-23 Unisław – edycja: XV, dystans: 21,097, startujących: 184, atest

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Garbowski Krzysztof M-30 01:15:36 2 (184) srebro 1 (45) złoto

VI Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska

2018-06-24 Wrzeszcz Dolny – edycja: VI, dystans: 5,000, startujących: 237

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Kozłów Wojciech M-51+ 00:20:30 42 (237) 4 (17)