Wyniki Powiatowych Indywidualnych Biegów Przełajowych SZS w Sztumie!!!

thumb.htmlx

KOMUNIKAT

Z POWIATOWYCH INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W SZTUMIE W DNIU 7 KWIETNIA 2016 r.

Szkoły podstawowe

Dziewczęta – dystans około 800 m

Miejsce Nazwisko, imię Rocznik Szkoła Awans

z licencjami

Awans

bez licencji

1 Fiszer Dominika 2003 SP Mikołajki Pom. awans  
2 Dziekońska Dorota 2003 PSP Stary Dzierzgoń   awans
3 Korda Oliwia 2003 SP2 Sztum   awans
4 Twardowska Iga 2004 SP Myślice awans
5 Stępień Weronika 2003 SP Mikołajki Pom awans
6 Całka Anna 2005 PSP Stary Dzierzgoń awans
7 Kądziela Emilia 2003 SP Myślice awans
8 Balicka Kaja 2003 SP Mikołajki Pom
9 Lewandowska Nikola 2005 SP Czernin
10 Chłopska Emilia 2005 SP Czernin
11 Kęsicka Iga 2003 SP2 Sztum
12 Golicka Anastazja 2003 SP Czernin
13 Gałązka Weronika 2005 SP2 Sztum
14 Iwańska Paulina 2004 SP Czernin
15 Majewska Anna 2004 SP 2 Sztum
16 Herdzik Natalia 2005 PSP Myślice
17 Dziękońska Natalia 2005 SP Stary Dzierzgoń
18 Ruszkowska Marcelina 2003 SP Czernin
19 Paprocka Patrycja 2004 SP2 Sztum
20 Czarnecka Kinga 2005 SP Mikołajki Pom awans
21 Ścisłowska Alicja 2004 SP 2 Sztum
22 Pielech Urszula 2003 PSP Mikołajki Pom
23 Derbich Iza 2005 SP 2 Sztum
24 Karczewska Sylwana 2004 SP Mikołajki Pom awans
25 Wiktor Nikola 2003 SP Mikołajki Pom
26 Sierecka Sandra 2003 SP Mikołajki Pom
27 Łaskiewicz Agnieszka 2004 SP Stary Dzierzgoń
28 Raszyńska Aleksandra 2004 SP Stary Dzierzgoń
29 Bartosiewicz Julia 2005 SP Czernin
30 Kanarek Aleksandra 2005 SP Czernin
31 Bociańska Zuzanna 2004 SP Mikołajki Pom
32 Maruszak Martyna 2006 SP2 Sztum
33 Sosnowska Emilia 2005 SP Czernin
34 ChybalskaHajdi 2005 SP Mikołajki awans
35 Rosińska Iga 2005 SP Mikołajki Pom
36 Mysiakowska Kinga 2005 PSP Stary Dzierzgoń
37 Dynowska Hanna 2005 SP 2 Sztum
38 Szpalerska Maja 2005 SP 2 Sztum
39 Wiśniewska Kinga 2005 SP 2 Sztum
40 Tyszyńska Nadia 2005 SP 2 Sztum

Chłopcy-dystans około 1000 m

Miejsce Nazwisko, imię Rocznik Szkoła Z licencjami Bez licencji
1 Piaseck Krystian 2004 SP Czernin Awans
2 Brzozowski Emil 2003 PSP Myślice Awans
3 Kichner Kamil 2004 SP Czernin Awans
4 Piasecki Sebastian 2003 SP Czernin Awans
5 Dziedzic Maciej 2004 SP Stary Dzierzgoń Awans
6 Sziling Aleksander 2004 SP Mikołajki Pom
7 Hodecki Jakub 2003 PSP Myślice
8 Karasz Andrzej 2003 SP Mikołajki Pom
9 Hodecki Adrian 2003 PSP Stary Dzierzgoń
10 Olszynka Bartłomiej 2005 SP Czernin
11 Traczewski Kacper 2003 SP 2 Sztum
12 Antoniak Daniel 2003 SP Czernin
13 Kamrowski Marcel 2003 SP Mikołajki Pom
14 Chałat Krzysztof 2004 PSP Stary Dzierzgoń
15 Chmielewski Kacper 2004 SP Czernin
16 Banaszak Bartek 2004 SP 2 Sztum
17 Dziekoński Jakub 2004 PSP Stary Dzierzgoń
18 Graczyk Mateusz 2004 PSP Stary Dzierzgoń
19 Sieciński Seweryn 2005 PSP Stary Dzierzgoń
20 Grębowski Krzysztof 2004 SP Mikołajki Pom
21 Ciborowski Jakub 2004 SP Czernin
22 Janer Jakub 2004 PSP Myślice
23 Szydłowski Wojciech 2004 SP Mikołajki Pom Awans
24 Kotlarek Jakub 2004 SP Mikołajki Pom
25 Rupiński Błażej 2004 SP Mikołajki Pom
26 Zawadzki Kacper 2004 PSP Myślice
27 Masikowski Patryk 2004 SP Czernin
28 Jeleśniański Michał 2003 SP 2 Sztum
29 Kamiński Marcin 2005 SP 2 Sztum
30 Cebula Oskar 2004 SP 2 Sztum
31 Zawiślak Szymon 2004 SP Czernin
32 Katarzyniak Bartek 2005 SP 2 Sztum
33 Łopaciuk Miłosz 2005 SP Mikołajki Pom Awans
34 Ścisłowski Daniel 2004 SP 2 Sztum
35 Rynkowski Wojciech 2005 SP Mikołajki Pom Awans
36 Świderski Paweł 2003 SP 2 Sztum
37 Bartosz Olak 2005 SP Mikołajki Pom Awans
38 Kapszewicz Kacper 2004 SP 2 Sztum
39 Grochowski Kamil 2005 SP Mikołajki Pom Awans
40 Pięta Kacper 2005 SP Czernin
41 Gorlewski Filip 2005 SP 2 Sztum
42 Przedpełski Adam 2005 SP 2 Sztum
43 Mucha Paweł 2005 SP 2 Sztum
44 Nastały Mateusz 2005 SP 2 Sztum
45 Spiner Mikołaj 2005 SP 2 Sztum
46 Kwiatkowski Gracjan 2005 SP 2 Sztum
47 Lewicki Szymon 2005 SP 2 Sztum

Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta – dystans około 1000 m

Miejsce Nazwisko, imię Rocznik Szkoła Z licencjami Bez licencji
1 Glajch Alicja 2000 G.Przezmark   awans
2 Parafińska Weronika 2002 G. Mikołajki Pom awans  
3 Małachowska Grażyna 2001 G.Przezmark   awans
4 Barnaś Michalina 2002 G.Sztum awans
5 Konopacka Natalia 2000 G.Mikołajki Pom awans
6 Matlewska Monika 2001 G.Sztum awans
7 Dziedzic Maja 2002 G.Przezmark awans
8 Smażych Dagmara 2001 G.Przezmark
9 Krauze Weronika 2001 G.Przezmark
10 Ścisłowska  Aleksandra 2002 G.Sztum
11 Mendat Karolina 2002 G.Mikołajki Pom awans
12 Jarzyna Agata 2000 G.Sztum
13 Czeszejko Weronika 2000 G.Sztum
14 Przybylska Zofia 2002 G.Sztum
15 Lewandowska Katarzyna 2002 G.Czernin
16 Karolewska Angelika 2000 G.Przezmark
17 Marcinkowska Dominika 2001 G.Sztum
18 Sierecka Paulina 2001 G.Mikołajki Pom awans
19 Steiniger Dominika 2001 G.Sztum
20 Kruszyńska Marzena 2000 G.Mikołajki Pom
21 Pięta Ewa 2001 G.Sztum
22 Czapla Julia 2002 G.Mikołajki Pom awans
23 Goliszewska Milena 2002 G.Czernin
24 Skrzypska Sandra 2001 G.Sztum
25 Ruszkowska Zuzanna 2002 G.Czernin
26 Gresik Joanna 2002 G.Sztum
27 Wiśniewska Amelia 2002 G.Sztum

 

Chłopcy – dystans około 1500 m

Miejsce Nazwisko, imię Rocznik Szkoła Z licencjami Bez licencji
1 Pastewski Wojciech 2000 G.Sztum   awans
2 Wróbel Michał 2000 G.Sztum   awans
3 Lewandowski Piotr 2000 G.Czernin   awans
4 Borzych Marcin 2000 G.Czernin awans
5 Hray Przemysław 2000 G.Przezmark awans
6 Kryszczak Jakub 2000 G.Przezmark
7 Lewowicki Jaroslaw 2001 G.Sztum
8 Liszewski Patryk 2000 G.Czernin
9 Zalewski Daniel 2002 G.Przezmark
10 Pięta Karol 2001 G.Sztum
11 Wójcik Dawid 2002 G.Przezmark
12 LewandowskiTomasz 2001 G.Mikołajki Pom
13 Lotarski Kacper 2000 G.Mikołajki Pom awans
14 Falkowski Rmadosław 2001 G.Mikołajki Pom
15 Tryka Wojciech 2000 G.Czernin
16 Gołombek Aleksander 2001 G.Czernin
17 Wojtacki Kamil 2001 G.Mikołajki Pom awans
18 Płosiński Wojciech 2000 G.Mikołajki Pom
19 Jesionkowski Kamil 2000 G.Sztum
20 Spiner Sebastian 2001 G.Czernin
21 Ambroziak Dawid 2000 G.Mikołajki Pom awans
22 Krupa Łukasz 2001 G.Czernin
23 Lamek Bartek 2000 G.Czernin
24 Izdepski Łukasz 2002 G.Mikołajki Pom awans
25 Jastrowski Aleksander 2000 G.Mikołajki Pom awans
26 Jarzębiński Kamil 2002 G.Mikołajki Pom
27 Żmuda Dawid 2001 G.Mikołajki Pom
28 Sudac Klaudiusz 2001 G.Sztum
29 Trzciński Jakub 2002 G.Mikołajki Pom
30 Pięta Robert 2000 G.Czernin
31 Majcherski Damian 2000 G.Przezmark
32 Wikland Arkadiusz 2001 G.Sztum
33 Sałek Bartosz 2001 G.Sztum
34 Gościniak Grzegorz 2000 G.Czernin
35 Iwański Dariusz 2001 G.Czernin
36 Żyra Konrad 2000 G.Mikołajki Pom
37 Kaczmarczyk Oskar 2002 G.Sztum
38 Wiśniewski Karol 2000 G.Mikołajki Pom
39 Żygadło Maciej 2002 G.Czernin
40 Piotrowski Bartek 2000 G.Czernin
41 Namiel Michał 2002 G.Sztum

 

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczęta – dystans około 1000 m

Miejsce Nazwisko, imię Rocznik Szkoła Z licencjami Bez licencji
1 Halińska Paulina 1996 ZS Sztum   awans
2 Ciupak Magda 1999 ZSZ Barlewiczki   awans
3 Czapla Wictoria 1999 ZSZ Barlewiczki   awans
4 Chojnacka Natalia 1999 ZSZ Barlewiczki awans
5 Kaczmarek Maria 1998 ZS Dzierzgoń awans
6 Cebula Roma 1998 ZS Sztum
7 Musiał Anna 1998 ZS Sztum
8 Trzaska Joanna 1998 ZS Dzierzgoń
9 Krzywdzińska Joanna 1998 ZS Dzierzgoń
10 Paetzke Julia 1999 ZS Sztum
11 Ruck Ewelina 1998 ZS Sztum
12 Zadrejkowska Magda 1999 ZS Sztum
13 Żukowska Patrycja 1999 ZS Sztum
14 Kościanek Agnieszka 1998 ZS Dzierzgoń

Chłopcy – dystans około 1500 m

Miejsce Nazwisko, imię Rocznik Szkoła Z licencjami Bez licencji
1 Kopecki Marcin 1999 ZSZ Barlewiczki awans  
2 Kopecki Michał 1996 ZSZ Barlewiczki   awans
3 Pietrzyk Daniel 1996 ZSZ Barlewiczki   awans
4 Kosmala Szymon 1998 ZSZ Barlewiczki awans
5 Jurewicz Jakub 1999 ZSZ Barlewiczki awans
6 Kowalczyk Stanisław 1997 ZS Sztum awans
7 Wieliczko Daniel 1999 ZS Sztum awans
8 Szpryngiel Damian 1996 ZS Sztum
9 Kłos Kamil 1998 ZS Barlewiczki
10 Zarański Mirosław 1997 ZS Sztum
11 Klusek Dawid 1999 ZS Sztum
12 Wojciechowski Norbert 1998 ZS Dzierzgoń
13 Dąbrowski Maciej 1997 ZS Sztum
14 Grzywiński Bartosz 1999 ZSZ Barlewiczki
15 Sikorski Alan 1999 ZS Sztum
16 Chmielewski Przemysław 1998 ZS Dzierzgoń
17 Twardowski Daniel 1999 ZS Dzierzgoń
18 Amling Tomasz 1998 ZSZ Barlewiczki
19 Kanarek Dawid 1999 ZS Sztum
20 Junak Michał 1998 ZS Dzierzgoń
21 Majewski Dawid 1998 ZS Dzierzgoń
22 Mikołajczyk Dominik 1999 ZSZ Barlewiczki
23 Jankowski Maciej 1999 ZS Dzierzgoń
24 Płosiński Mateusz 1997 ZSZ Barlewiczki
25 Krasiński Łukasz 1999 ZS Dzierzgoń
26 Giron Rafał 1998 ZSZ Barlewiczki
27 Kaczmarek Jakub 1999 ZS Dzierzgoń
28 Tomaszewski Aleksander 1988 ZS Dzierzgoń
29 Łabiak Seweryn 1999 ZSZ Barlewiczki
30 Szczupliński Bartosz 1999 ZSZ Barlewiczki
31 Żelazny Marcin 1998 ZS Dzierzgoń
32 Mateńka Sebastian 1999 ZS Dzierzgoń

 

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum. Dopisała pogoda, frekwencja i bardzo dobrze przygotowane trasy biegowe przez Bogdana Cebulę. Szkoda, że w zawodach nie wzięli udziału uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Dzierzgoń i Starego Targu. Pierwsze trójki w każdym biegu  udekorowanie zostały medalami ufundowanymi przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sztumie ze środków Starostwa Powiatowego w Sztumie. Najlepsi wystartują w Finale Wojewódzkim w Człuchowie w dniu 15 kwietnia b.r. Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia w Finale w Człuchowie. Pierwszy raz zawody będą rozgrywane dla zawodników z licencjami i bez licencji. Zwiększy się liczba startujących zawodników z powiatu.

Organizatorzy