Wszystkie wyniki Lekkoatletycznych Zawodów Halowych dla dzieci i młodzieży !!!

Wyniki  Lekkoatletycznych Zawodów Halowych dla dzieci i młodzieży rozegranych w hali SP1 Sztum  w dniu 10 grudnia 2019 roku.

`Bieg przez płotki 50 m z nawrotem

Dziewczęta 2010 i mł

1 m Kowalewska Julia-SP2-13.94

2 m Brudzińska Amelia – SP2 Sztum – 14.01

3 m Duda Antonina/2012/ – SP2 Sztum  – 14.48

Dziewczęta 2009

1 m Majewska Magda – SP2 Sztum – 12.84

2 m Rygielska Roksana – SP2 Sztum – 12.90

3 m Wojtysiak Maja – SP1 Sztum – 13.09

4 m Pobran Antonina – SP Czernin – 13.93

5 m Piotrowska Marta – SP 2 Sztum 14.45

Dziewczęta 2008

1 m Kopczyńska Hanna – SP1 Sztum – 12.00

2 m Machnikowska Agata – SP1 Sztum 12.26

3 m Kaszubska Katarzyna – SP2 Sztum – 12.97

4 m Białkowska Maria – SP1 Sztum 13.65

5 m Falkowska Weronika – SP2 Sztum – 13.90

Dziewczęta – 2007

1 m.  Sałek Julia – SP1 Sztum – 11.68

2 m Bojanowska Wiktoria – SP1 Sztum – 12.31

3 m Baźmierowska Marcelina – SP1 Sztum – 12.45

4 m Krusińska Kornelia – SP2 Sztum – 12.46

5 m Gejda Ada – SP2 Sztum – 13.50

6 m Lubelska Julia –SP2 Sztum – 14.76

7 m Stefanowicz Zofia – SP2Sztum – 19.72

Chłopcy 2010 i mł

1 m  Kwiatkowski Tymon – SP1 Sztum – 12.63

2 m Puchalski Patryk – SP2 Sztum – 14.60

Chłopcy 2009

1 m Kusz Marcin – SP1 Sztum – 13.03

2 m Banach Marcin – SP1 Sztum – Stary Targ – 13.22

3 m Tryba Szymon – 14.00

4 m Kusz Rafał – SP1 Sztum – 14.52

Chłopcy 2008

1 m Wiśniewski Nikodem – SP 1 Sztum – 12.22

2 m Ściślak Ksawery – Stary Targ – 12.40

3 m Chańko Igor – SP Czernin – 12.70

Chłopcy 2007

1 m Frąckowiak Maciej – SP 2 Sztum – 12.26

2 m Puchalski Bartosz – SP 1 Sztum – 12.90

Chłopcy 2006

Lewandowski Oskar – SP2 Sztum – 11.90

Rzut piłką lekarską w tył przez głowę

Dziewczęta 2010 i mł – 2 kg

1 m Brodzińska Amelia – SP2 Sztum – 4.80

2 m Kowalewska Julia – SP2 Sztum – 4.10

Dziewczęta 2009 – 2 kg

1 m Majewska Magda – SP2 Sztum – 6.90

2 m Rygielska Roksana – SP2 Sztum 6.60

3 m Pobran Antonina – SP Czernin –  5.30

4 m Wojtysiak Maja – SP 1 Sztum – 5.00

5 m Piotrowska Marta – SP2 Sztum – 4.80

Rocznik 2008 – 2 kg

1 m Kaszubska Katarzyna – SP2 Sztum – 8.35

2 m Kopczyńska Hanna – SP1 Sztum – 7.60

3 m Machnikowska Agata – SP1 Sztum – 7.10

4 m Falkowska Weronika – SP1 Sztum – 6.90

5 m Białkowska Maria – SP1 Sztum 6.70

Rocznik 2007 – 3 kg

1 m Sałek Julia – SP1 Sztum – 9.10

2 m Gejda Ada – SP2 Sztum – 8.60

3 m Krusińska Kornelia – SP2 Sztum – 7.60

4 m Bojanowska Wiktoria – SP1 Sztum – 7.40

5 m Baźmierowska Marcelina – SP1 sztum 6.30

6 m Lubelska Julia – SP2 Sztum 6.20

7 m Stafanowicz Zofia – SP2 Sztum – 5.10

Chłopcy 2010 i mł – 2 kg

1 m Kwiatkowski Tymon – SP1 Sztum – 5.80

2 m Puchalski Patryk – SP 2 Sztum – 4.20

Chłopcy 2009 – 2 kg

1 m Kusiak Rafał – SP1 Sztum – 10.00

2 m Banach Maciej – SP1 Sztum  – 8.20

3 m Tryba Szymon – Stary Targ – 8.00

4 m Kusz Marcin – SP 1 Sztum – 7.50

Chłopcy 2008 – 2 kg

1 m Ściślak Ksawery – Stary Targ – 9.60

2 m Wiśniewski Nikodem – SP1 Sztum – 9.00

3 m Chańko Igor – SP Czernin – 7.40

Chłopcy 2007 – 3 kg

1 m Puchalski Bartosz – SP1 Sztum – 8.50

2 m Frąckowiak Maciej – SP2 Sztum – 8.00

Chłopcy 2006 -3 kg

Lewandowski Oskar – SP2 Sztum – 9.70

Skok w dal z miejsca

Dziewczęta 2010 i mł

1 m Kowalewska Julia – SP 2 Sztum – 1.50

2 m Brodzińska Amelia – SP2 Sztum – 1.36

3 m Duda Antosia/2012/ – SP2 Sztum – 1.30

Dziewczęta 2009

1 m Rygielska Roksana – SP 2 Sztum – 1.74

2 m Majewska Magda – SP2 Sztum – 1.70

3 m Wojtysiak Maja – SP1 Sztum – 1.65

4 m Pobran Antonina – SP Czernin – 1.55

5 m Piotrowska Marta – SP2 Sztum – 1.40

Dziewczęta 2008

1 m Falkowska Weronika – SP2 Sztum – 1.90

2 m Machnikowska Agata – SP1 Sztum – 1.85

3 m Kopczyńska Hanna – SP1 Sztum – 1.70

4 m Kaszubska Katarzyna – SP2 Sztum – 1.62

5 m Białkowska Maria – SP1 Sztum – 1.50

Dziewczęta 2007

1 m Sałek Julia – SP1 Sztum – 1.93

2 m Baźmierowska Karolina – 1.90

3 m Gejda Ada – SP2 Sztum – 1.89

4 m Krusińska Kornelia – SP2 Sztum – 1.85

5 m Bojanowska Wiktoria – SP 1 Sztum – 1.70

6 m Lubelska Wiktoria – SP2 Sztum – 1.48

7 m Stefanowicz Zofia – SP 2 Sztum – 1.15

Chłopcy 2010 i mł

1 m Kwiatkowski Tymon – SP1 Sztum – 1.75

2 m Puchalski Patryk – SP2 Sztum – 1.55

Chłopcy 2009

1 m  Banach Maciej – SP 1 Sztum – 1.75

2 m Kusz Marcin – SP1 Sztum – 1.61

3 m Tryba Szymon – Stary Targ – 1.32

Chłopcy 2008

1 m Wiśniewski Nikodem – SP1 Sztum – 1.80

2 m Ściślak Ksawery SP Stary Targ – 1.70

Chłopcy 2007

1 m Puchalski Bartek – SP2 Sztum – 1.90

2 m  Frąckowiak Maciej – SP2 Sztum 1.50

Chłopcy 2006

Lewandowski Oskar – SP 2 Sztum – 2.20

Emocjonujące zawody kontrolne na hali SP1 Sztum dla dzieci w trzech konkurencjach: biegu przez płotki, skok w dal z miejsca i rzut p.lekarską w czterech rocznikach. Dwójka młodych adeptów LA wygrała trzy konkurencje: Tymon Kwiatkowski/2010/ oraz Julia Sałek. W czwartek o 16.30 dokończenie zawodów w biegu wytrzymałościowym oraz starsza grupa/nie ma wyjścia w teren!/  i nie obecni we wtorek – wszystkie konkurencje . Dla pierwszych trójek w każdej konkurencji – przewidziano dyplomy/zostaną wręczone we wtorek podczas treningu!. Wszystkim gratujemy i dziękujemy obsłudze sędziowskiej!

Obsługa sędziowska: Jacek Pajda, Marcin Chańko, Iwona Burczyk, Danuta Grochowska, Piotr Nowosielski, Adrian Machnikowski, Andrzej Belzyt, Bartosz Mazerski.

 

opracował Ryszard Mazerski