«

»

Maj 04 2017

Wyniki I Festiwalu Biegowego w Sztumie w dniu 3 maja 2017!!!

Podajemy wyniki biegów wchodzących w skład I Festiwalu Biegowego w Sztumie w dniu 3 maja 2017, którym wzięło udział ponad 900 uczestników i tłumy kibiców, mieszkańców Sztumu i okolic oraz gości!!!! Poniżej wszystkie wyniki maratonu, biegu solidarności, pracowników SW oraz dzieci, zawodników LKS ZANTYR Sztum. Prosimy o zgłaszanie ew. uwag do komunikatów sztum@zantyr.pl lub 608 038 472

MaratonSztumski(2)

BiegSztumski_9km(2)

BiegSztumski_9km_SLUZBY_WIEZIENNE

Festiwal_Twardziele(1)

BiegSztumski_9km_KLASYF_RODZINNA(1)

dzieci(1)Chł. 1-2 SP

dzieci(1)Dz. 1-2 SP

dzieci(1)Chł. 3-4 SP

dzieci(1)Dz.. 3-4 SP

dzieci(1)Chł. 5-6 SP

dzieci(1)Dz. 5-6 SP

dzieci(1)Chł.G

dzieci(1)Dz.G

Wyniki zawodników LKS ZANTYR Sztum w I Maratonie Dolnego Powiśla w Sztumie!

2017-05-03 Sztum – edycja: I, dystans: 42,195, startujących: 64

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Mazerski Bartosz M-1 02:32:52 1 (64) złoto 1 (3) złoto
2 Garbowski Krzysztof M-1 02:38:24 2 (64) srebro 2 (3) srebro
3 Cebula Bogdan M-50 03:08:25 9 (64) 3 (14) brąz
4 Oliwiński Paweł M-30 03:12:17 13 (64) 3 (14) brąz
5 Kucharski Mirosław M-30 03:17:48 16 (64) 5 (14)
6 Najda Sławomir M-40 03:18:22 17 (64) 3 (15) brąz
7 Tuwalska Elżbieta K-1 03:23:12 19 (64) 1 (3) złoto
8 Anaczkowski Mirosław M-60 03:40:16 27 (64) 1 (6) złoto
9 Lisogórski Krzysztof M-40 03:41:46 30 (64) 8 (15)
10 Krawiec Andrzej M-50 03:52:36 39 (64) 7 (14)
11 Treć Leon M-50 03:55:07 43 (64) 8 (14)
12 Piotrowski Lech M-50 03:57:26 45 (64) 10 (14)
13 Rozenberg Sławomir M-50 04:00:24 47 (64) 11 (14)
14 Ludwik Andrzej M-50 04:12:31 56 (64) 13 (14)
15 Kołpak Jan M-60 04:14:06 57 (64) 5 (6)
16 Fila Antoni M-60 04:20:32 58 (64) 6 (6)
17 Michoński Sebastian M-40 04:22:49 59 (64) 13 (15)

Wyniki zawodników LKS ZANTYR Sztum w XXVII Biegu Solidarności 3 Maja!

2017-05-03 Sztum – edycja: XXVII, dystans: 9,200, startujących: 282

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce open Miejsce w kategorii
1 Chętnik Rafał M-40 00:32:13 10 (282) 3 (51) brąz
2 Garbowski Krzysztof M-20 00:32:53 12 (282) 2 (36) srebro
3 Klonowski Marcin M-20 00:33:30 17 (282) 4 (36)
4 Giembicki Jan M-30 00:33:53 19 (282) 5 (67)
5 Treć Jakub M-20 00:35:59 33 (282) 6 (36)
6 Szymańska Sara K-1 00:36:03 35 (282) 1 (3) złoto
7 Tuwalska Małgorzata K-1 00:36:34 38 (282) 3 (3) brąz
8 Łukomski Andrzej M-50 00:37:22 49 (282) 6 (27)
9 Spalk Krzysztof M-20 00:37:28 50 (282) 8 (36)
10 Kozłów Wojciech M-50 00:39:08 75 (282) 8 (27)
11 Grzywiński Wojciech M-20 00:40:00 87 (282) 17 (36)
12 Dmitrzak Piotr M-30 00:40:39 92 (282) 31 (67)
13 Zdziennicki Bartek M-30 00:40:41 94 (282) 32 (67)
14 Niemyjska Beata K-16 00:40:49 96 (282) 1 (3) złoto
15 Zdziennicki Paweł M-30 00:41:08 99 (282) 34 (67)
16 Skoczyński Leszek M-40 00:41:12 103 (282) 21 (51)
17 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:41:15 104 (282) 11 (27)
18 Pepliński Grzegorz M-40 00:41:23 105 (282) 22 (51)
19 Lisowska Karolina K-16 00:44:08 134 (282) 2 (3) srebro
20 Bożykowski Jan M-50 00:45:18 153 (282) 13 (27)
21 Babieczko Andrzej M-50 00:45:20 154 (282) 14 (27)
22 Dobrenko Mieczysław M-70 00:45:26 155 (282) 3 (5) brąz
23 Jurewicz Mirosław M-50 00:46:15 164 (282) 15 (27)
24 Markowski Kamil M-30 00:47:07 177 (282) 54 (67)
25 Lisogórski Krzysztof M-40 00:47:30 186 (282) 40 (51)
26 Rozenberg Sławomir M-50 00:51:44 220 (282) 23 (27)
27 Treć Leon M-50 00:51:48 221 (282) 24 (27)
28 Piotrowski Lech M-50 00:53:20 233 (282) 25 (27)
29 Fila Antoni M-60 00:55:05 248 (282) 11 (13)
30 Podolski Mirosław M-60 00:55:17 249 (282) 12 (13)