Wyjazd godz. 9.00. Program minutowy Mistrzostw Okręgu Młodzików w LA w Sopocie!

Wyjazd zawodników LKS Zantyr Sztum jutro/środa/ godz. 9.00 a nie 8.30. Zbiórka przy UMiG Sztum. PONIŻEJ LISTA STARTUJĄCYCH ZAWODNIKÓW I PROGRAM MINUTOWY.POWRÓT OK.19.00!! Powodzenia i rekordów życiowych, mimo rekordowych upałów o tej porze roku.       

                                       Program Mistrzostw Okręgu Młodzików w LA – 28. 08. 2019 r. Sopot 

Godzina- BIEGI- SKOKI- RZUTY
11.30 – chód 3 km K -WIŚNIEWSKA KINGA, /5 km M tyczka K i M
11.40 dysk M – KAWCZYŃSKI MARCIN, WOJTAŚ MATEUSZ
12.00 wzwyż M, w dal K -GAŁĄZKA WERONIKA
12.25 80mppł K – SOKALSKA WERONIKA
12.45 100m M el.-ŚCISŁOWSKI DANIEL
13.05 100m K el.-GAŁĄZKA WERONIKA, KAPSZEWICZ OLIWIA, KORDA OLIWIA
13.25 100m M pk w dal M, wzwyż K dysk K, kula M – WOJTAŚ MATEUSZ
13.40 -100m K pk – KRUSIŃSKA KORNELIA
14.00 100m M Finał ???
14.05 100m K Finał-???
14.20 -200m ppł M – KAPSZEWICZ KACPER, ŚCISŁOWSKI DANIEL
14.30 -200m ppł K- RYGIELSKA ANTONIA, SOKALSKA WERONIKA,  oszczep M-KAPSZEWICZ KACPER, KAWCZYŃSKI MARCIN , kula K – CHAŃKO IDA
14.45 600m K w dal K pk
15.05 600m M
15.15 1000m K
15.35 1000m M-TYBURSKI IGOR
16.00- 300m K-SAŁEK JULIA -PK., w dal M pk-KWIATKOWSKI NIKODEM, oszczep K
16.25 300m M
16.40 2000m K
16.50 2000m M
17.00 4x100m K-/GAŁĄZKA W; KORDA O, SOKALSKA W., KAPSZEWICZ O.
17.10 4x100m M-KAPSZEWICZ K, WOJTAŚ M; TYBURSKI I; ŚCISŁOWSKI D.

DLA ZAWODNIKÓW LKS ZANTYR SZTUM PRZEWIDZIANY POSIŁEK REGENERACYJNY PO ZAWODACH, PROSIMY O ZABRANIE NAPOJÓW/ WODY/ ORAZ KANAPKI I ZJEŚĆ ŚNIADANIE!!

Dekoracja zawodników (miejsca I-III) bezpośrednio po zakoŃczeniu konkurencji.
Dekoruje trener lub przedstawiciel klubu zawodnika, który zajął I miejsce.
WYSOKOŚCI W SKOKACH:
wzwyż k – 126-dalej co 5cm do 151 – dalej co 3 cm
wzwyż m – 141 – dalej co 5 cm do 171 – dalej co 3cm
tyczka do ustalenia
Zawodnicy mają obowiązek weryfikacji, potwierdzenia startu u sędziego konkurencji
– w konkurencjach biegowych 15′, technicznych 20′ przed startem.
W finałach konkurencji technicznych i biegowych (100m) prawo startu przysługuje
tylko młodzikom z województwa pomorskiego.
Młodzicy maja prawo startu w dwóch konkurencjach + sztafeta.
Start w trzeciej konkurencji musi być zgŁoszony jako PK u delegata POZLA.
Zawodnicy startujący pk w rzutach i w skoku w dal 4 prÓby zgodnie z informacją zawartą
w regulamInie zawodów.
Program zwodów po weryfikacji startujących może ulec zmianie o czym
decyduje Sędzia Główny i Delegat POZLA.
Zarząd Pomorskiego OZLA apeluje do wszystkich uczestników zawodów o utrzymanie
właściwego porządku na obiekcie w czasie trwania imprezy. Na płycie stadionu mogą
przebywać jedynie sędziowie,obsŁuga techniczna oraz zawodnicy aktualnie startujący.

 

ZGŁOSZENIE MŁODZIKÓW LKS ZANTYR SZTUM
Mistrzostwa Okręgu U16 2019
SOPOT, 28.08.2019
Lp Zawodnik RokUr Konkurencja SB PB PK NrStartowy Usuń Weryfikacja
elektroniczna
Data
zgłoszenia
Inne
konkurencje
PDF
1. I 4x100m K 2019-08-25
20:48:53
4x100m M
2. I 4x100m M 2019-08-25
20:49:39
4x100m K
3. CHAŃKO Ida 2005 I Kula K U16 (3kg) 7.74 7.74/19 2019-08-25
20:10:17
4. GAŁĄZKA Weronika 2005 I 100m K U16 14.54 14.54/19 2019-08-25
20:11:05
4x100m K
W dal K U16
5. GAŁĄZKA Weronika 2005 I W dal K U16 4.60 4.60/19 2019-08-25
20:11:52
4x100m K
100m K U16
6. GAŁĄZKA Weronika 2005 I 4x100m K 1 2019-08-25
20:48:53
100m K U16
W dal K U16
7. KAPSZEWICZ Kacper 2004 I 200m pł M U16 33.76 33.76/19 2019-08-25
20:13:45
4x100m M
Oszczep M U16 (600)
8. KAPSZEWICZ Kacper 2004 I Oszczep M U16 (600) 2019-08-25
20:20:43
4x100m M
200m pł M U16
9. KAPSZEWICZ Kacper 2004 I 4x100m M 1 2019-08-25
20:49:39
Oszczep M U16 (600)
200m pł M U16
10. KAPSZEWICZ Oliwia 2004 I 100m K U16 14.25 14.25/19 2019-08-25
20:29:33
4x100m K
11. KAPSZEWICZ Oliwia 2004 I 4x100m K 3 2019-08-25
20:48:53
100m K U16
12. KAWCZYŃSKI Marcin 2004 I Dysk M U16 (1kg) 21.40 21.40/19 2019-08-25
22:07:42
Oszczep M U16 (600)
13. KAWCZYŃSKI Marcin 2004 I Oszczep M U16 (600) 28.06 28.06/19 2019-08-25
22:07:56
Dysk M U16 (1kg)
14. KORDA Oliwia 2004 I 100m K U16 15.00 15.00/19 2019-08-25
20:15:07
4x100m K
15. KORDA Oliwia 2004 I 4x100m K 2 2019-08-25
20:48:53
100m K U16
16. RYGIELSKA Antonia 2005 I 200m pł K U16 35.34 35.34/19 2019-08-25
20:16:38
4x100m K
17. RYGIELSKA Antonia 2005 I 4x100m K 5 2019-08-25
20:48:53
200m pł K U16
18. SOKALSKA Weronika 2005 I 80m pł K U16 15.13 15.13/19 2019-08-25
20:17:16
4x100m K
200m pł K U16
19. SOKALSKA Weronika 2005 I 200m pł K U16 2019-08-25
20:27:38
4x100m K
80m pł K U16
20. SOKALSKA Weronika 2005 I 4x100m K 4 2019-08-25
20:48:53
80m pł K U16
200m pł K U16
21. ŚCISŁOWSKI Daniel 2004 I 100m M U16 12.63 12.63/19 2019-08-25
20:18:55
4x100m M
200m pł M U16
22. ŚCISŁOWSKI Daniel 2004 I 4x100m M 2 2019-08-25
20:49:39
100m M U16
200m pł M U16
23. ŚCISŁOWSKI Daniel 2004 I 200m pł M U16 2019-08-25
22:08:29
4x100m M
100m M U16
24. TYBURSKI Igor 2004 I 1000m M U16 3:01.60 2:55.79/18 2019-08-25
20:25:40
4x100m M
25. TYBURSKI Igor 2004 I 4x100m M 3 2019-08-25
20:49:39
1000m M U16
26. WIŚNIEWSKA Kinga 2005 I 3000m ch K U16 21:01.50 21:01.50/19 2019-08-22
10:09:30
27. WOJTAŚ Mateusz 2005 I Kula M U16 (5kg) 8.37 8.37/19 2019-08-25
20:26:14
4x100m M
Dysk M U16 (1kg)
28. WOJTAŚ Mateusz 2005 I Dysk M U16 (1kg) 19.71 19.71/19 2019-08-25
20:26:29
4x100m M
Kula M U16 (5kg)
29. WOJTAŚ Mateusz 2005 I 4x100m M 4 2019-08-25
20:49:39
Kula M U16 (5kg)
Dysk M U16 (1kg)

 

START P.K.
SAŁEK JULIA – 300 M
KRUSIŃSKA KORNELIA – 100 M
KWIATKOWSKI NIKODEM – W DAL