Wszyscy byliście fantastyczni!!

Wszyscy byliście fantastyczni!!
Prawie 200 osób wsparło dzisiejszą imprezę RAZEM DLA SARY w ramach akcji Fundacji Siepomaga, biorąc udział w biegu i marszu wokół Jeziora Sztumskiego, piękną ścieżką pieszo-rowerową i Bulwarem Zamkowym ze startem i metą na plaży. Byli również na rowerach z Honoratką włącznie, która jako trzylatka pokonała trasę/i umęczyła Babcię/!!! Dziękujemy wszystkim za udział i za wsparcie oraz pomoc i zaangażowanie w organizacji!!! Dziękuje darczyńcom, sponsorom i moim koleżankom i kolegom: Marlenie, Amelce i Piotrowi Nowosielskim, Iwonie i Krzysztofowi Burczyk, Danucie i Bogdanowi Grochowskim, Bogdanowi Cebuli, Marzenie Bartczak i Bartoszowi Mazerskiemu, Zygmuntowi Słupeckiemu, Janowi Kołpak, Klaudii Lewowickiej i Wiktorii Sudak, Jankowi Giembickiemu oraz braciom Zwolińskim za nagłośnienie i Ryszardowi Krzyżykowskiemu za poniższe świetne zdjęcia!!! Jeszcze raz wszystkim!!! Zwyciężył Marcin Tur z Malborka, wyniki biegu, które są zapewne ważne/ale tu miały mniejsze znaczenie/ wkrótce.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, że udało się w tak expresowym czasie i spontanicznie zorganizować pomoc dla Sary w ramach akcji Fundacji SIEPOMAGA!
Dziękujemy Firmie ASICS za uświetnienie imprezy i upominki, MARY KAY za zabiegi pielęgnacyjne i upominki, Zakładowi Optycznemu OPTYLUX Sztum za talony, Agnieszce Stolarów za upominki, Krzysztofowi Garbowskiemu za urodzinowe ciasto, Kawiarni LIDO za promocyjne ceny na napoje a Pani Iwonie Burczyk za nagrodę w formie 2,5 kg lodów/a wylosował brat Sary/ oraz nowej Restauracji SZWALNIA w Sztumie Seweryna Dudy i Marcina Kapszewicza za zaproszenie na romantyczną kolacje dla 2 osób/pojechało do Dzierzgonia/, Sztumskiej Agencji Rozrywkowej Burczyk Estrada Krzysztofa Burczyka za ogromną pomoc w przeprowadzeniu imprezy oraz oprawę muzyczną i nagłośnienie przez Braci Zwolińskich i Bogdana Owsianego z SCK. Organizatorami byli działacze Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum.