Wieści z Nordic Walking ze Sztumu!!!


LKS ZANTYR Sztum informuje o najbliższych marszach Nordic Walking z udziałem mieszkańców Miasta i Gminy Sztum:

1. Niedziela-30.09.b.r.  godz. 12.00-Nordic Walking Ląduj na Osowej Gdańsk

2. Wtorek  – 2 października  – Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking w ramach zajęć z J. Kołpakiem  „Nordic Walking na Receptę”. Start 17.00 ze stadionu miejskiego, wcześniej zapisy od 16.30, wydanie numerów, meta Gospodarstwo Agroturystyczne „Klimbergowice w Sztumskiej Wsi-dystans 6 km. Zapraszamy!!!

W niedzielne południe na dystansie 5 km wystartuje w Gdańsku – Osowej piątka mieszkańców Miasta i Gminy Sztum: Zosia Maczkowska, Monika i Grażyna Malinowska, Grażyna Szalecka i Jan Kołpak.

Powodzenia!!!

Już w najbliższy wtorek kolejne Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking.

Zapraszamy na Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking w dniu 2 października 2018. Start 17.00 ze stadionu, zapisy od 16.30. Meta w Gospodarstwie Agroturystycznym Klimbergowice. Dystans ok. 6 km przez Zajezierze i tereny leśne. Dla 3 pierwszych mężczyzn i 5 kobiet z Miasta i Gminy Sztum – pamiątkowe puchary. Dla wszystkich pamiątkowa przypinka i posiłek regeneracyjny. Zgłoszenia Irena Kołpak tel. 511293747 Udział mieszkańców Miasta i Gminy Sztum bezpłatny, dla ew. uczestników z zewnątrz – 30 zł – płatne na miejscu zawodów.