W dniu dzisiejszym wyjazd na obóz sportowy do Szklarskiej Poręby!

W dniu dzisiejszym nastąpi wyjazd na obóz sportowy LA dla dzieci i młodzieży do Szklarskiej Poręby 05-12. 08.b.r. Zbiórka w dniu 5 sierpnia b.r. o godz. 21.45 przy SP 2 Sztum. Wyjazd 30-osobowej grupy młodych zawodników LKS Zantyr Sztum autokarem o godz. 22.00. Wszystkie informacje u kierownika obozu Piotra Nowosielskiego tel.604 161 232. Ponadto kadrę stanowią Marlena Nowosielska i Bartosz Mazerski. Powodzenia i udanego pobytu. Czekamy na relacje i zdjęcia z obozu od Pani Marleny!!!

Harmonogram obozu i niezbędnik obozowicza w Szklarskiej Porębie:

„Harmonogram
– wyjazd 5 VIII – zbiórka o godz. 21.45 przy SP nr 2, wyjazd 22.00, transport p. Urbański, suchy prowiant i woda na czas podróży we własnym zakresie
– pobyt w Szklarskiej Porębie 6-12 VIII: treningi biegowe, gry i zabawy sportowe, wycieczki piesze na Szrenice, Wysoki Kamień, Chybotek, Wodospad Kamieńczyka, Zloty Widok, Wodospad Szklarki, wycieczka autokarowa na Zamek Czocha lub Chojnik, wyjścia na basen
– powrót 12 VIII – wyjazd po obiedzie ok. 12.30, przyjazd do Sztumu pod SP nr 2 ok. godz. 22.00
Niezbędnik obozowicza, czyli co ze sobą zabrać
– plecak na wycieczki piesze, mała poduszka na czas podróży, przynajmniej dwie pary butów sportowych, w tym do treningów oraz chodzenia w góry, zestaw ubrań treningowych i codziennych, kurtka przeciwdeszczowa, czapka lub chustka na głowę, strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik, kosmetyczka z przyborami toaletowymi, kieszonkowe, legitymacja, sprzęt dodatkowy, np. aparat fotograficzny, komórka, ładowarka, mp3/4, na własna odpowiedzialność, nie zabieramy większych urządzeń typu tablet, laptop.
Podczas obozu obowiązuje zakaz kupowania i spożywania napojów gazowanych i chipsów, a także zamawiania we własnym zakresie dodatkowego jedzenia np. pizzy do ośrodka.
Proszę o osobiste przyprowadzenie dziecka na miejsce zbiorki !!!
PIOTR NOWOSIELSKI-kierownik obozu.”
„Obóz częściowo dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2018”