Udany marsz Nordic Walking nad morzem w Stegnie!!!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ponad dwudziestoosobowa grupa mieszkańców Miasta i Gminy Sztum, w tym członków Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum uczestniczyła w wyjeździe nad morze do Stegny, gdzie odbył się rekreacyjny marsz Nordic Walking. Dopisała frekwencja, pogoda, humory i na zakończenie smakowała rybka i lody! 

Koszty przejazdu zrealizowane zostały w ramach zadania z Miasta i Gminy Sztum „Rozwój i popularyzacja marszów Nordic Walking wśród społeczeństwa Miasta i Gminy Sztum w ramach obchodów 600-lecia Sztumu”.

Zapraszamy na kolejne marsze, rajdy i zawody! Najbliższy marsz rekreacyjny w sobotę o godzinie 11.00, zbiórka na plaży.16.04./ W niedzielę /17.04./w Gdyni rozpoczęcie Pucharu Bałtyku. Można się jeszcze zapisać na elektronicznychzapisach i wziąć udział. 24 kwietnia marsz NW w Malborku w ramach Pikniku dla Autyzmu. Prosimy o zapisywanie się na Puchar Pomorza w dniu 30 kwietnia do Sławna. Kolejny marsz rekreacyjny podczas Biegu 3 Maja w Sztumie o godzinie 15.05. Inauguracja Pucharu Polski w Konstancinie-Jeziorna w dniu 15 maja b.r. Prosimy również o zapisywanie się, planujemy wyjazd. Jeżeli ktoś ma problemy z zapisaniem prosze dzwonić 608 038 472. W tym samy terminie 15 maja zapraszamy do Stadniny Koni na Sztumskim Polu na godzinę 12.00 na marsz rekreacyjny.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Grupa przed wejściem na plaże.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ruszyli!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

A gdzie kijki???

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Przygotowania do marszu!

SAMSUNG CAMERA PICTURES