Udane Zawody Halowe w skoku wzwyż.

to obiecujące wyniki. Oficjalny rekord w krótkiej klubu skoku wzwyż chł. to 151 cm w hali Nikodema Wiśniewskiego/2008/ ze stycznia b.r. z Torunia a na powietrzu 150 Nikodema Kwiatkowskiego z sierpnia 2010 z Włocławka. Gratulujemy! Te wyniki nie mogą być zaliczone, jako oficjalne, bo zawody nie są zgłoszone do PZLA, a tylko z takich zawodów notuje się oficjalne rekordy życiowe i zaliczane do statystyk. Najlepsi w każdej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki.!

Podziękowania za przeprowadzenie zawodów w skoku wzwyż na hali SP1 Sztum: dla sędziów Iwony Burczyk , Jacka Pajdy, protokolantki Danuty Grochowskiej, Piotra Wiśniewskiego/za filmiki szkoleniowe, myślę że się przydadzą i będą wykorzystane/, Krzysztofa Burczyka, dla SP1 Sztum za udostępnienie hali, dla SCK za zeskok.

„Projekt jest finansowany  ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach przyznanej dotacji na zadanie – Rozwój sportu w dziedzinie lekkiej atletyki na terenie Miasta i Gminy Sztum.”

Piotr Wiśniewski, to były uczeń SP2 Sztum, wychowanek Pana Jacka Pajdy, zawodnik sekcji LA MLKS Victoria Sztum w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych…