Udane sobotnio-niedzielne starty „Zantyra”!

Udanie zakończył się mijający wekend dla zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Zantyr” Sztum. W sobotę w X Jubileuszowym Biegu Czterech Jezior w Skórczu na dystansie 15 km trzeci do mety dobiegł Krzysztof Garbowski, piąta wśród kobiet była Małgorzata Tuwalska a Marcin Klonowski zajął drugie m-ce w kategorii wiekowej M-20. W Suszu w I Nocnym Biegu Ulicznym Night Run na dystansie 10,100 m, Szymon Kosmala wygrał kategorię wiekową M-16 a Rafał Chętnik M-40, trzeci w kategorii wiekowej M-50 był Bogdan Cebula. Kolejna grupa naszych zawodników startowała w niedzielę, w Janowie koło Kwidzyna, w I Biegu Plebiscytowym na dystansie 10,600 m, Bogdan Cebula wygrał kategorię wiekową M-50+, a Ryszard Żemetro był drugi. Natomiast w kategorii wiekowej M-31 Paweł Oliwiński zajął trzecie m-ce. Również nasi zawodnicy startowali w I Biegu Zamkowym Wałami Von  Plauena w Malborku na dystansie około 6 km., zaprezentowali się dobrze zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych, najlepszym był Piotr Dmitrzak. Poniżej szczegółowe wyniki naszych zawodników.