Sztumianie na podium w III Biegu z okazji Dnia Kobiet w Malborku !!!!

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Zantyr” Sztum w III Biegu z okazji Dnia Kobiet, który odbył się 8 marca 2015 roku w Malborku na dystansie 5,3 km. W samo południe na trasę ruszyło blisko 400 biegaczy a do mety dobiegło 369 zawodników. Najlepszym naszym zawodnikiem był Rafał Chętnik, który zajął 12 m-ce i jednocześnie wygrał swoją kategorię wiekową M-35. Również kategorię wiekową M-55 wygrał Andrzej Łukomski,/na zdjęciu trzeci/

na drugich miejscach w swoich kategoriach byli Cebula Bogdan M-50/na zdjęciu pierwszy Jasiu Giembicki,drugi Bogdan Cebula/

i Krzysztof Spalk M-20.

Trzecie miejsce w kategorii M-35 zajął Paweł Oliwiński

i w kategorii M-55 zajął Leon Treć.

Ponadto bardzo dobrze zaprezentował się mieszkaniec Sztumu Tomasz Chabowski który w kategorii wiekowej M-45 zajął trzecie miejsce./z rękoma w górze./

Zdjęcia autorstwa Rafała Łakomego i Macieja Frankiewicza. Wszystkie dostępne na :

Bieg ten wśród mężczyzn wygrał Daniel Taras z Malborka a wśród kobiet Aleksandra Jakimczuk z Braniewa. Natomiast w Marszu Nordic Walking na tym samym dystansie wystartowała Elwira Piotrowska, która idąc rekreacyjnie uplasowała się na 35 m-cu i w kategorii wiekowej K-45+ była 14.