Dzieci ze Sztumu opanowaył baseny w Fojutowie!

W dniu dzisiejszym dzieci ze Sztumu z opiekunami opanowali baseny w Fojutowie/10 km za Czerskiem/ w Borach Tucholskich a byli widoczni, bo wszyscy mieli żółte chusty. Był to niezwykle udany jednodniowy wypad setki uczestników ze Sztumu dwoma autokarami w ramach Letniej Szkoły Pływania. Oprócz atrakcji na basenie ze zjeżdżalniami i placem zabaw uczestnicy zwiedzili akwedukt wodny w Fojutowie/najdłuższy w Polsce, czyli skrzyżowanie dwóch rzek: Wielkiego Kanału Brdy i Strugi Czerskiej oraz weszli na wieżę widokową, były pyszne lody itd…. Wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi z wyprawy do miejsca, gdzie nie nigdy byli.

https://photos.google.com/share/AF1QipMlVRhvncUikezcAwiHTKhVBmuoUuDaVX4wQGFdrCrqUhzEG6BlWG68cCLx3Dg5UA?key=bHRzRXY3c0wyU2NBbmVMR0tDc2xRUFRDY2thNU5n

.Nie ma wspólnej fotki, bo było tak dużo, że nie zmieścili się wszyscy w obiektywie…….!!!! Jutro zapraszamy na zakończenie, część dzieci od 9.00, pozostałe na 10.00 ze względu na niespodziankę, pływanie łodzią motorową wszystkich uczestników nauki pływania z inicjatywy Iwony i Krzysztofa Burczyków. Kończy się niezwykła letnia przygoda dla dzieci za sprawą LKS Zantyr Sztum, instruktorów super nauki pływania Iwony Burczyk i Marka Zarańskiego w ramach zadania MOPS Sztum „żyj zdrowo i sportowo”

„Dzisiejszy wyjazd  dofinansowany jest ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2018”