Sztum od 35 lat na obozach w Szklarskiej…

Marlena Pabich pisze i dodała nowe zdjęcia (30).

Z wizytą u Karkonosza – dzień piąty 🏔

Stadion u stóp Szrenicy cały czas tętni życiem, do czego my również się przyczyniamy 😊 Dzieci i dorośli, amatorzy i zawodowcy trenują na nim o każdej porze dnia, realizując swój plan treningowy. Nasz zakładał dziś między innymi doskonalenie elementów techniki biegu i skoku w dal. Na zakończenie nie mogło oczywiście zabraknąć rywalizacji sztafet na 100 metrów, która zawsze budzi najwięcej emocji.

Od 1983 roku prawie nieustanie a często 2-3 razy w roku sztumscy zawodnicy wykuwali formę w Szklarskiej Porębie w walce o liczne medale Mistrzostw Polski a od samego początku był tu Bartosz Mazerski, jako uczestnik, zawodnik, trener…. O tym wszystkim postaramy się napisać wkrótce!!!

 

Sztum od 35 lat na obozach sportowych w Szklarskiej Porębie. Od 1983 roku prawie nieustanie a często 2-3 razy w roku sztumscy zawodnicy wykuwali formę w Szklarskiej Porębie a od samego początku był tu Bartosz Mazerski, jako uczestnik, zawodnik, trener…. O tym wszystkim postaramy się napisać wkrótce!!!

„Zadanie d finansowane jest ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2018” a realizowane przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum.

Dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich!!! Więcej fotek Pani Marleny na FB!!!