«

»

Kwi 02 2018

Rekordy życiowe i miejsca na podium w Malborku !!!

W Poniedziałek Wielkanocny szóstka reprezentantów Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Zantyr” Sztum wystartowała w I Biegu Do Pustego Grobu w pobliskim Malborku na dystansie 5 km organizowanym przez Parafię Błogosławionych 108 Męczenników Polskich w Malborku. Fotki i wyniki poniżej. Bieg dla naszych reprezentantów wypadł bardzo udanie, wszyscy uplasowali się w czołowej trzydziestce. Rekordy życiowe na tym dystansie poprawili Jan Giembicki, Zbigniew Jażdżewski, Karolina Lisowska i Ryszard Żemetro. W kategorii open kobiet Karolina Lisowska zajęła drugie miejsce, swoje kategorie wiekowe M-30, M-40 i M-50 wygrali odpowiednio Jan Giembicki, Rafał Chętnik i Cebula Bogdan. Dzisiejsza pogoda do biegania była bardzo dobra na może trochę za duży był wiatr. Trasa szybka bez podbiegów po asfalcie i kostce z dużą ilością zakrętów ale można było trochę „pocisnąć” co pokazały rekordy życiowe naszych zawodników.

2018-04-02 Malbork – edycja: I, dystans: 5,000, startujących: 102