Przyszły tydzień pod znakiem Biegu Mikołajkowego w ramach Grand Prix!

Organizatorzy Biegu Mikołajkowego w dniu 8 grudnia b.r w ramach XX Jubileuszowego Biegowego Grand Prix Sztumu pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gminy Sztum zapraszają do udziału. Kto nie startował w I biegu, to ostania szansa zapisania, opłacenia w systemie Dotpay, wystartowania w trzech jeszcze edycjach i wzięcia udziału w losowaniu 20 atrakcyjnych nagród do losowania/m.in. rower, tablet itd./ podczas zakończenia XX Grand Prix Sztumu w sali Kino-Teatru w Sztumie w dniu 9 lutego 2019 r.

Sklasyfikowani i nagradzani będą Ci, którzy będą mieli trzy starty, zarówno w biegach, jaki Nordic Walking czy canicross. Jest również klasyfikacja małżeństw  w biegu na 9,2 km  oraz najlepszych mieszkańców Miasta i Gminy Sztum. Będzie się dużo działo.  https://elektronicznezapisy.pl/event/3069/strona.html Kto ma kłopoty z rejestracją telefon 608 038 472 Jeszcze raz zapraszamy,. Zapisz się a nie będziesz żałował!!!

Na mecie pamiątkowa przypinka i słodki Mikołaj, gorący napój a w stołówce Sp2 Sztum – posiłek regeneracyjny. W szkole czynna kawiarenka!!!

Zapraszamy!

JESZCZE TRZY DNI CZYNNE BĘDĄ ELEKTRONICZNE ZAPISY I TAŃSZE OPŁATY . OD 6 GRUDNIA I NA MIEJSCU OPŁATY DROŻSZE!!!

PAMIĘTAJ O NUMERZE STARTOWYM OTRZYMANYM PODCZAS i BIEGU- OBOWIĄZUJE PRZEZ CAŁY CYKL GRAND PRIX SZTUMU. KTO WYSTARTUJE 8 GRUDNIA PIERWSZY – OCZYWIŚCIE, ŻE OTRZYMA NUMER.

PODCZAS II BIEGU GRAND PRIX SZTUMU DALSZY CIĄG AKCJI CHARYTATYWNEJ – „POMÓŻMY ROBERTOWI” !!!!!