Informacje o Biegu 3 Maja w Sztumie!

 

thumb.htmlJak się Państwu podoba medal przygotowywany na XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja???

Szesnaście dni pozostało do startu. Poniżej podajemy wszystkie /prawie/ niezbędne informacje odnośnie startu w tym biegu: /zapisy elektroniczne, aktualny regulamin biegu, program minutowy, trasy biegów, sponsorzy, czekamy na kolejnych/, kto pobiegnie, atrakcje, co otrzyma uczestnik, itd. Zapisz się i wystartuj a nie pożałujesz!!!

I.ZAPISY ELEKTRONICZNE na: www.elektronicznezapisy.pl

II.REGULAMIN BIEGU 3 Maja  w Sztumie: http://zantyr.pl/bieg-3-maja/2015-2/regulamin/

III.ZAPOWIEDŹ I Mistrzostw Polski Pracowników Służby Więziennej w biegu na 10 km

http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-gdansk/news,30971,zapisz-sie-na-nasz-bieg-w.html

IV. TRASA BIEGU GŁÓWNEGO – /na drugiej kartce/

Mapa biegu głównego 2015

TRASY BIEGÓW DLA DZIECI – http://zantyr.pl/bieg-3-maja/2015-2/trasa-biegu/

V.PROGRAM MINUTOWY

XXV JUBILEUSZOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO SZTUMSKIEGO BIEGU SOLIDARNOŚCI 3 MAJA 2015, I MISTRZOSTW POLSKI PRACOWNIKÓW SŁUŻBY WIĘZIĘNNEJ oraz I MISTRZOSTW MIASTA I GMINY SZTUM W BIEGU NA 10 KM.

13.00- Otwarcie zawodów

13.05- rozpoczęcie marszu rekreacyjnego mordic walking 5 km wokół J.Zajezierskiego

13.10- bieg rodzinny z udziałem przedszkolaków, rodziców, dziadków na 150 metrów- start od Poczty, nie ma rywalizacji/ – wszystkie maluchy otrzymują słodycze, napój, kartkę na posiłek, /drożdżówkę , grochówka, chleb ze smalcem/ i medal na mecie

13.20- bieg dziewcząt rocz. 2006 – 2007 – dystans 300 m,

13.30- bieg chłopców rocz. 2006 – 2007 – dystans 300 m,

13.40- bieg dziewcząt rocz. 2004 – 2005 – dystans 500 m,

13.50- bieg chłopców rocz. 2004 – 2005 – dystans 500 m,

14.00- bieg dziewcząt rocz. 2002- 2003 – dystans 700 m,

14.10- bieg chłopców rocz. 2002 – 2003 – dystans 700 m,

14.25- bieg dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych rocz. 1999-2001 – 1100 m

14.35-bieg dziewcząt i chłopców rocznik 1996-1998 ? 1100 m

/wręczanie nagród dla pierwszych trójek -bezpośrednio po zakończeniu biegu/

14.50 – prezentacja uczestników biegu głównego i start honorowy
15.00- start ostry do bieg główny kobiet i mężczyzn przy Starostwie- dystans 10 km /bez atestu/(dwa okrążenia wokół J.  Zajezierskiego)-dystans wymierzony dokładnie
16.00- losowanie nagród wśród wszystkich uczestników marszu nordic walking oraz rozpoczęcie losowania nagród w śród uczestników biegu głównego

16.15 – dekoracje biegu głównego

Program dekoracji biegu głównego:

-dekoracja kobiety open- pierwsza szóstka
-dekoracja mężczyzn open-pierwsza szóstka
-dekoracje I Mistrzostw Polski Pracowników Służy Więziennej „open” i kategorie K i M
-dekoracje I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum „open” kobiet i mężczyzn
-dekoracje kategorii wiekowych kobiet i mężczyzn biegu głównego,/na przemian K ?M/
-dekoracje kategorii wiekowych I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum K i M
-dekoracje najstarszej i najstarszego uczestniczka biegu głównego
-dekoracja najliczniejszej rodziny
-dekoracje specjalne: najlepszego 25-latka/i/ i inne
-dokończenie losowania-nagrody główne/podamy do 25 kwietnia/

Wydawanie posiłków po ukończeniu biegu na parkingu przy POLO.

VI.MEDAL

nowy-obraz

VII.PLAKAT

thumb.html

VIII.SPONSORZY:

 

1. MIASTO I GMINA SZTUM

   RADA MIASTA I GMINY SZTUM

sztum

2. POWIAT SZTUMSKI

powiat

3. POMORSKI URZĄD MARSZAŁKOWSKI

   POMORSKIE ZRZESZENIE LZS GDAŃSK

marszaleklzs

4. SŁUŻBA WIĘZIENNA I ZAKŁAD KARNY SZTUM

indeks

5.”OPTYLUX” zaprasza do salonu

   w Sztumie ul. Morawskiego 16

9891237050213747464

6.TRANSPORT OSÓB

  JACEK LUBIŃSKI SZTUM

image001

7. BANK SPÓŁDZIELCZY SZTUM

bs

8.FOBOS INVEST Sp.zo.o Sztum

logo

9.EBENISTA RYJEWO -DOMY DREWNIANE

10.” ELITA” SZTUM

elita

11. „SONAC” UŚNICE

sonac

12.ADM CZERNIN

13.PWI K SZTUM

14. ZAJAZD JONATAN CZERNIN

15. JERZY ŚNIEG KWIDZYN

16. KAMAD SZTUM

16. PRODUCENT ROWERÓW „FOLTA”

    MALBORK ul. Daleka

folta

17. OSK ZABOR SZTUM

    OLGIERD ZABORONEK

          ZAPRASZA

zabor2

18. IDEE KAFFEE ZDROWA ENERGIA

kawa

 

19. „ESCO” SKLEP METALOWY

      ANDRZEJ POWŁOKA SZTUM

20. „SAMORZĄDNE POWIŚLE” SZTUM

21. PPHU „U ELŻBIETY” SZTUM

22. LECZNICA DLA ZWIERZĄT BARLEWICZKI

23.FANTAZJA SZTUM

24. PAŃSTWO DANUTA i KAZIMIERZ BARAŃSCY CZERNIN

25. OLEKSIAK CZESŁAW

26. MURAWSKI ANDRZEJ

27. KLUB GIER PLANSZOWYCH

    „PIONKOLANDIA” SZTUM

pionkolandia

28. POWIŚLAŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

pot

29. PSS „SPOŁEM” SZTUM

30.SZTUMSKIE CENTRUM KULTURY

31. SP2 SZTUM

32.POWIATOWA KOMENDA POLICJI WSZTUMIE

33.POWIATOWA KOMENDA STRAŻY POŻARNEJ W SZTUMIE

34.OCHOTNICZE STRAŻE POŻARNE MIASTA I GMINY SZTUM

35.STAŻ MIEJSKA W SZTUMIE

36..SAR BURCZYK – ESTRADA SZTUM

37. ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH BARLEWICZKI

38.ZESPÓŁ SZKÓŁ PONAD LICEALNYCH W SZTUMIE

39.MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA I GMINY SZTUM

40.PATRONAT MEDIALNY

dziennik

ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA KOLEJNYCH SPONSORÓW I DARCZYŃCÓW!!

IX NAGRODY – ZGODNIE Z REGULMINEM

X. KTO POBIEGNIE: lista na www.elektronicznezapisy.pl

Zgłoszeni zostali m.in.:

– Mohtar Behnari/Francja/- były mistrz Europy w Biegach Przełajowych

-Mazerski Bartosz – mistrz Europy Weteranów w biegach przełajowych

-Labziuk Aleksander -Ukraina

-Nagirniak Viktor – Ukraina

XI. ATRAKCJE W DNIU IMPREZY:

-„Wasyl” Grabowski Grzegorz – zdjęcia do „PASJI BIEGANIA”

– bezpłatna kawa od IDEE KAFFEE

-najlepsze pierogi w Polsce z Koła Gospodyń z Czernina

– Wielka Konfraternia Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła

– pomiar ciśnienia w oku /Optylux

– masaże, pomiar ciśnienie/Zespół Szkół Ponadlicealnych Sztum/

– bufet i pyszne gofry Krzysztofa Burczyka

– zjeżdżalnie dla dzieci

– zespół muzyczny „MAJAŻ”

-losowanie wartościowych nagród

XII. Co dla każdego uczestnika:

– uczestnik biegu głównego w ramach wpisowego otrzymuje: w biurze pakiet startowy z koszulką, napojem energetycznym i numerem startowym a na mecie: medal, kartki na piwo lub inny napój, „sztumski posiłek” /drożdżówka, chleb ze smalcem, grochówka, napój/; dzieci na mecie otrzymują: medal, słodycze, napój oraz kartkę na sztumski posiłek, jak wyżej. Proszę porównać z innymi biegami.

UWAGA!

Depozyt w biurze zawodów, prysznice w Gimnazjum Sztum, zapewniamy transport.

Telefon  608 038 472

Organizatorzy