Powiatowe Biegi Przełajowe SZS w Sztumie!

 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Gimnazjada i Licealiada

w Drużynowych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez działaczy LKS ZANTYR Sztum

Sztum, 4 kwietnia 2017 r.

/na zdjęciu od lewej Marcin Kopecki, Szymon Kosmala i Michał Wróbel z biegu chłopców szkół ponadgimnazjalnych./

Szkoły Podstawowe grupa młodsza dziewczęta

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Śmigowska Nadia SP 2 Sztum
2 Łabiak Julia SP Czernin
3 Ruszkowska Marcelina SP Czernin
4 Lotarska Wiktoria SP Mikołajki Pom.
5 Zawiślak Natalia SP Mikołajki Pom.
6 Maśnicka Marta SP 2 Sztum
7 Borzeszkowska Sandra SP Czernin
8 Ładosz Zuzanna SP Mikołajki Pom.
9 Wesołowska Maja SP Czernin
10 Krekoteń Basia SP 2 Sztum
11 Witkowska Milena SP Mikołajki Pom.
12 Siebert Kinga SP Czernin
13 Laskowska Karina SP Mikołajki Pom.
14 Czapla Aleksandra SP Mikołajki Pom.
15 Bojanowska Julita SP 2 Sztum
16 Kapuścińska Natalia SP 2 Sztum
17 Śliwińska Wiktoria SP Czernin
18 Lubowiecka Zosia SP 2 Sztum

Klasyfikacja Drużynowa grupa młodsza dziewczęta

  • 1. Szkoła Podstawowa w Czerninie
  • 2. Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
  • 3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie

Szkoły Podstawowe grupa młodsza chłopcy

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Bełz Marcel SP 2 Sztum
2 Cybulski Konrad SP Mikołajki Pom.
3 Kwiatkowski Nikodem SP 2 Sztum
4 Zołotar Jacek SP Czernin
5 Tomaszewski Wojciech SP 2 Sztum
6 Rutkowski Wojciech SP 2 Sztum
7 Pawelczak Krzysztof SP Czernin
8 Tober Michał SP Mikołajki Pom.
9 Kędzierski Kamil SP Mikołajki Pom.
10 Stachowski Franciszek SP 2 Sztum

11 Nawrotzki Alan SP Czernin
12 Masny Franciszek SP Czernin
13 Szulim Szymon SP 2 Sztum
14 Niklewski Oliwier SP Mikołajki Pom.
15 Śrutkowski Oliwier SP Czernin
16 Szlacht Oliwier SP Mikołajki Pom.
17 Kopetzki Mikołaj SP Mikołajki Pom.
18 Iwański Szymon SP Czernin

Klasyfikacja Drużynowa grupa młodsza chłopcy

  • 1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie
  • 2. Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
  • 3. Szkoła Podstawowa w Czerninie

Szkoły Podstawowe grupa starsza dziewczęta

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Stępień Weronika SP Mikołajki Pom.
2 Korda Oliwia SP 2 Sztum
3 Sadowska Gosia SP 2 Sztum
4 Lewandowska Nikola SP Czernin
5 Michlewicz Marta SP Mikołajki Pom.
6 Pietrzyk Otylia SP 2 Sztum
7 Chybalska Haidi SP Mikołajki Pom.
8 Kopszewicz Oliwia SP 2 Sztum
9 Karczewska Sylwana SP Mikołajki Pom.
10 Białecka Wiktoria SP Mikołajki Pom.
11 Czarnecka Kinga SP Mikołajki Pom.
12 Chłopska Emilia SP Czernin
13 Jasieńska Julia SP Czernin
14 Iwańska Paulina SP Czernin
15 Osińska Ola SP 2 Sztum
16 Smukalla Agata SP Czernin
17 Zołotar Marta SP Czernin
18 Sęk Nadia SP 2 Sztum

Klasyfikacja Drużynowa grupa starsza dziewczęta

  • 1. Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
  • 2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie
  • 3. Szkoła Podstawowa w Czerninie

Szkoły Podstawowe grupa starsza chłopcy

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Kichner Kamil SP Czernin
2 Tyburski Igor SP 2 Sztum
3 Piasecki Krystian SP Czernin
4 Chmielewski Kacper SP Czernin
5 Grębowski Krzysztof SP Mikołajki Pom.
6 Okrój Franciszek SP 2 Sztum
7 Szydłowski Wojciech SP Mikołajki Pom.
8 Helowicz Igor SP 2 Sztum
9 Kotlarek Patryk SP Mikołajki Pom.
10 Olak Bartosz SP Mikołajki Pom.
11 Banaszak Bartek SP 2 Sztum
12 Ciborowski Jakub SP Czernin
13 Maciek Jacek SP 2 Sztum
14 Łopaciuk Miłosz SP Mikołajki Pom.
15 Sadowski Henryk SP 2 Sztum
16 Pięta Kacper SP Czernin
17 Dochniak Mateusz SP Czernin
18 Solecki Cezary SP Mikołajki Pom.

Klasyfikacja Drużynowa grupa starsza chłopcy

  • 1. Szkoła Podstawowa w Czerninie
  • 2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie
  • 3. Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich

Gimnazjada dziewczęta

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Mendat Karolina Gimnazjum Mikołajki Pom.
2 Parafińska Weronika Gimnazjum Mikołajki Pom.
3 Fiszer Dominika Gimnazjum Mikołajki Pom.
4 Świderska Aleksandra Gimnazjum Sztum
5 Kruszyńska Paulina Gimnazjum Sztum
6 Barnaś Michalina Gimnazjum Sztum
7 Chybalska Sara Gimnazjum Mikołajki Pom.
8 Surwiło Maria Gimnazjum Sztum
9 Piasecka Patrycja Gimnazjum Czernin
10 Matlewska Monika Gimnazjum Sztum
11 Przybylska Zofia Gimnazjum Sztum
12 Kowal Klaudia Gimnazjum Czernin
13 Pięta Ewa Gimnazjum Mikołajki Pom.
14 Sierecka Sandra Gimnazjum Mikołajki Pom.
15 Lewandowska Katarzyna Gimnazjum Czernin
16 Ruszkowska Zuzanna Gimnazjum Czernin

17 Kleba Julia Gimnazjum Czernin
18 Gawrońska Nikola Gimnazjum Czernin

Klasyfikacja Drużynowa Gimnazjada dziewczęta

  • 1. Gimnazjum w Mikołajkach Pomorskich
  • 2. Gimnazjum w Sztumie
  • 3. Gimnazjum w Czerninie

Gimnazjada chłopcy

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Gołąbek Aleksander Gimnazjum Czernin
2 Felczak Dominik Gimnazjum Mikołajki Pom.
3 Trzciński Jakub Gimnazjum Mikołajki Pom.
4 Lewowicki Jarosław Gimnazjum Sztum
5 Lewandowski Adrian Gimnazjum Mikołajki Pom.
6 Piasecki Sebastian Gimnazjum Czernin
7 Krupa Łukasz Gimnazjum Czernin
8 Pięta Karol Gimnazjum Sztum
9 Izdebski Dariusz Gimnazjum Mikołajki Pom.
10 Spiner Sebastian Gimnazjum Czernin
11 Kruszyński Marek Gimnazjum Sztum
12 Kida Krzysztof Gimnazjum Mikołajki Pom.
13 Rathenow Martin Gimnazjum Sztum
14 Olszynka Michał Gimnazjum Czernin
15 Wiklandt Arek Gimnazjum Sztum
16 Piskorski Łukasz Gimnazjum Czernin
17 Nadolski Jakub Gimnazjum Mikołajki Pom.
18 Namiel Michał Gimnazjum Sztum

Klasyfikacja Drużynowa Gimnazjada chłopcy

  • 1. Gimnazjum w Mikołajkach Pomorskich
  • 2. Gimnazjum w Czerninie
  • 3. Gimnazjum w Sztumie

Licealiada dziewczęta

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Jarzębińska Roksana ZSZ Barlewiczki
2 Potaś Monika ZS Dzierzgoń
3 Żuchowska Patrycja ZS Sztum

4 Musiał Anna ZS Sztum
5 Cebula Roma ZS Sztum
6 Małachowska Małgorzata ZS Dzierzgoń
7 Budkus Weronika ZS Sztum
8 Ruck Ewelina ZS Sztum
9 Paetzke Julia ZS Sztum
10 Mazurek Martyna ZS Dzierzgoń

Klasyfikacja Drużynowa Licealiada dziewczęta

  • 1. Zespół Szkół w Sztumie
  • 2. Zespół Szkół w Dzierzgoniu
  • 3. Zespół Szkół Zawodowych w Barlewiczkach

Licealiada chłopcy

Mce Nazwisko i imię Szkoła
1 Kosmala Szymon ZSZ Barlewiczki
2 Kopecki Marcin ZSZ Barlewiczki
3 Wróbel Michał ZS Sztum
4 Sinicki Bartłomiej ZS Sztum
5 Pastewski Wojciech ZSZ Barlewiczki
6 Westfal Dariusz ZS Sztum
7 Grzywiński Bartosz ZSZ Barlewiczki
8 Tomaszewski Damian ZSZ Barlewiczki
9 Liszewski Patryk ZSZ Barlewiczki
10 Wieliczko Daniel ZS Sztum
11 Twardowski Daniel ZS Dzierzgoń
12 Borzych Marcin ZS Sztum
13 Sosnowski Bartosz ZS Sztum
14 Całka Mariusz ZS Dzierzgoń
15 Majewski Marceli ZS Dzierzgoń

Klasyfikacja Drużynowa Licealiada Chłopcy

  • 1. Zespół Szkół Zawodowych w Barlewiczkach
  • 2. Zespół Szkół w Sztumie
  • 3. Zespół Szkół w Dzierzgoniu

Komunikat opracował niestrudzony Bogdan Cebula. Dziękujemy!!!

Pytanie: gdzie są pozostałe gminy i szkoły? To najprostsza forma ruchu!