Podziękowania!!! Było super w Białej Górze!

Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się zorganizowania i przeprowadzenia Letniej Szkoły Pływania dla dzieci z terenu Miasta i Gminy Sztum ze środków sztumskiego samorządu i zadania MOPS Sztum, prowadzonej  I. Burczyk i M. Zarańskiego a organizowanej od 15-lat przez  LKS Zantyr Sztum. W dniu dzisiejszym bawiliśmy się na pięknej Przystani Żeglarskiej w Białej Górze podczas zakończenia zadania. Gośćmi pikniku byli prawie wszyscy młodzicy uczestnicy nauki pływania, licznego grono Rodziców, Dziadków i pra…, opiekunów oraz Leszek Tabor Burmistrz Miasta i Gminy Sztum, Małgorzata Kozłowska – dyrektor  MOPS, Czesław Oleksiak- Przewodniczący Rady Miejskiej w Sztumie, Bartosz Mazerski- wiceprzewodniczący Rady, radni powiatowi.  Było sporo atrakcji i super atmosfera, m.in.:

  • przejażdżki łodzią po Nogacie w grupach z operatorem przystani Krzysztofem Burczykiem, właścicielem motorówki Panem Wojtkiem a nadzorowane przez Iwonę Burczyk
  • dyplomy za ukończenie nauki pływania dla jej uczestników oraz podziękowania dla instruktorów
  • udział w sprawnościowych konkurencjach rekreacyjnych z nagrodami prowadzonych przez Panów Bartosza Mazerskiego i Marka Zarańskiego
  • restauracja” Pod Chmurką” z pysznymi kiełbaskami, napojami, słodyczami dla wszystkich, serwowanymi przez super kucharza Romana Szulca i Panie kelnerki Irenę i Marię.
  • było można zwiedzić śluzę na Nogacie i podziwiać piękne widoki na Wisłę i okoliczne krajobrazy
  • muzyka i super nagłośnie  z SCK, obsługiwane, jak zawsze niezaodnie przez Pana Piotra.                                    Było super, było ekstra a co ważne- dopisała pogoda. Obszerne fotorelacje już zamieściliśmy.

Podziękowania dla wszystkich.

Ryszard Mazerski