O nich usłyszymy!!!

Mamy nadzieję, że o dzisiejszych uczestnikach II Zawodów Halowych dla Dzieci na hali SP1 Sztum, organizowanych przez działaczy LKS Zantyr Sztum usłyszymy w niedalekiej przyszłości. To kolejna okazja pokazania się młodych adeptów lekkiej atletyki w ramach imprez, taka jak ta, „Szukamy następców naszych mistrzów LA”. W dniu dzisiejszym gościmy imprezy byli m.in. Agnieszka Borowska- 20-krotna medalistka mistrzostw Polski, radna Miasta i Gminy Sztum, sekretarz i szkoleniowiec LKS Zantyr Sztum,; Leszek Tabor – Burmistrza Miasta i Gminy Sztum, aktywny uczestnik naszych biegów;  Bartosz Mazerski – 

Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sztumie, trener i zawodnik LKS Zantyr, zdobywca Korony Maratonów Ziemi. Mam nadzieję, że takie nazwiska, jak:  Śmigowska Nadia, Salek Julia, Machnikowska Agata, Wojtysiak Maja , Kwiatkowski Nikodem i Tymek, Frąckowiak Maciek, itd. warto zapamiętać i śledzić ich rozpoczynającą się  karierę sportową. Ogromna szkoda, że nie wszyscy trenujący zjawili się w dniu dzisiejszym na hali do wspólnej lekkoatletycznej zabawy. Rozumiem choroba, pilny wyjazd, ale tłumaczenie przedświątecznymi pracami, jest żadnym tłumaczeniem. A warto było się sprawdzić. Ponadto dla wszystkich była pamiątkowa przypinka, pyszna drożdżówka z PSS Społem Sztum, słodkie Mikołajki ufundowane przez „Hurtownię U Stacha Sztum, pucharki. Wszystkie wyniki podamy po przygotowaniu komunikatu.

Dziękuje wszystkim za kolejny za kolejny „Kawałek dobrej roboty” na rzecz  rozwoju sztumskiej lekkiej atletyki, za wsparcie i pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów: Leszkowi Taborowi, Agnieszce Borowskiej, Iwonie Burczyk, Mari Mazerskiej,  Piotrowi Nowosielskiemu, Andrzejowi Belzytowi, Bogdanowi Cebuli, Krzysztofowi Burczykowi, Marcinowi Chańko, Bartoszowi Mazerskiemu, Jackowi Pajdzie. Ponadto pomagali młodzi sędziowie: Julia Paetzke, Michał Wróbel i Damian Wieliczko oraz bardzo wydatnie Eugeniusz Mucha – woźny szkoły. Do zobaczenia na trzeciej edycji w lutym 2019 roku!!!

Ryszard Mazerski