Nasi w I Biegu Prabuckim „Wokół Komina”

Rafał Chętnik pisze na faceboku:

„Jechać czy nie jechać – czyli Sztumianie, Zantyrowcy na I Prabuckim Biegu Przełajowym Wokół Komina.

Stu dwudziestu sześciu zawodników ukończyło I Prabucki Bieg Przełajowy Wokół Komina, w tym czterech mieszkańców naszej gminy co można uznać za sukces

organizatorów. Prabuty przywitały biegaczy deszczem, ale im dalej w las tym było tylko lepiej i zrobiło się naprawdę gorąco, szczególnie podczas biegu. Dla mnie osobiście był to dobry trening, ponieważ po dwóch ostrych startach organizm odczuwał trud zmęczenia daltego postanowiłem nie szaleć. Najbardziej podobała mi się malownicza, bardzo dobrze zabezpieczona trasa, która jest dla mnie takim prologiem pod zbliżające się IV Otwarte Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Zantyr” Sztum w Biegach Przełajowych, a także przepiękny medal oraz niskie wpisowe. Bieg wygrali ex aequo Karol Kaliś oraz Paweł Moskal z czasem 28 minut 27 sekund. Wśród pań wygrała Wiernicka Paulina. Miejsca naszych zawodników:

6m – Klonowski Marcin czas 31,17
8m – Chętnik Rafał czas 32,02
20m – Wojciech Grzywiński czas 34,38

oraz jedyna Sztumianka

108 m – Sylwia Reksa 52,42″

Dodać trzeba, że był jeszcze zawodnik z Waplewa Ryszard Żemetro, który 3 maja biegał maraton. W Prabutach był 36 z czasem 37.53. Jak Wy to robicie????

2017-05-06 Prabuty – edycja: I, dystans: 8,000, startujących: 125