LKS ZANTYR dla Daru Serca!!!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Wizyta LKS Zantyr w siedzibie Daru Serca w Sztumie!

Grupa członków Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum sekcji Nordic Walking w mijającą sobotę wzięła udział w marszu rekreacyjnym w ramach Dni Otwartych DARU SERCA w Sztumie i ogólnopolskiej akcji POLA NADZIEI. Głównym celem było zapoznanie się z działalnością, ofertą i wsparcie dalszego rozwoju Daru Serca oraz  akcji POLA NADZIEJA.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Przed budynkiem Daru Serca w Sztumie i wymarszem do Czernina!

Spotkaliśmy się w siedzibie Daru Serca w Sztumie, gdzie bardzo mile zostaliśmy przyjęci prze Panią Prezes Krystynę Szafrańską. Zapoznała nas z działalnością Stowarzyszenia, ofertami, można było skorzystać, między innymi z darmowych zabiegów rehabilitacyjnych, w tym masaży, laseroterapii, krioterapii oraz darmowych konsultacji z fizjoterapeutą i masażystą. Następnie uczestnicy przespacerowali nową ścieżką pieszo-rowerową do drugiej siedziby Daru Serca w Czerninie. Również zostaliśmy bardzo miło przywiatni i przyjęci przez pracowników Ośrodka Rehabilitacyjno – Opiekuńczego w Czerninie.z Panią Anną Lewandowską na czele – vice prezesem Stowarzyszenia. Ugoszczono nas poprzez pyszny poczęstunek, bezpłatne masaże. Pani Ania zapoznała nas z działalnością i oprowadziła po Ośrodku. Mieliśmy możliwość, w większości pierwszy raz zapoznać z tą niezwykle ważną o potrzebną działalnością i ją wesprzeć.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Przed budynkiem Ośrodka Rehabiliatacyjno-Opiekuńczego w Czerninie!

Polecamy i zachęcamy do korzystania z zabiegów i wsparcie tej niezwykle potrzebnej placówki i wykończenie pietra Ośrodka w Czerninie.

Ryszard Mazerski