«

»

Wrz 12 2017

Lista zawodników zgłoszonych do IV Mem.W.Murawskiego!

Poniżej lista ponad 130 zawodników zgłoszonych do IV Memoriału Wiesława Murawskiego pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora na stadionie miejskim w Sztumie w dniu 14 września b.r. 15.40.

Zawodnicy zgłoszeni do IV Memoriału W. Murawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum w dniu 14.09.2017

100 metrów kobiet 3 serie

1/2 Baraniak Barbara 2003 Sopot 13.06

1/3 Koszyk Kamila 2002 Tczew

1/4 Kozłowska Agata 2002 Kurzętnik 13.35

1/5 Łaska Anna 2002 Skórcz 13.86

1/6 Browarczyk Dominika 2002 Sopot 13.66

2/2 Nehring Magdalena 2001 Kurzetnik

2/3 Rozenbajgier Martyna 2003 Pasłek 14.51

2/4 Steć Patrycja 2001 Piast Wilczęta

2/5 Jachorek Aleksandra 2001 Sopot 13.09

2/6 Budzowska Łucja 2000 Malbork

3/1 Kowalska Julia 2001

3/2 Sudak Wiktoria 2000 Malbork

3/3 Laura Cześnik 2003 Wilczęta

3/4 Katarzyna Piechowicz 2003 Wilczęta

3/5 Aleksandra Świderska 2002 Victoria Sztum

3/6 Kowalska Julia 2001 Rodło Kwidzyn

600 metrów kobiet 2 serie

1/1 Dahm Oliwia 2003 Tczew

1/2 Kozłowska Agata 2002 Kurzętnik

1/3 Pleczyńska Natalia 2002 Sopot

1/4 Radzikowska Patrycja 2003 Elbląg

1/5 Sarnowska Natalia 2002 Kurzętnik

1/6 Stefanowicz Inez 2003 Elbląg

1/7 Stroińska Zofia 2005 Sosnowiec

2/1 Ulińska Otylia 2004 Kurzętnik

2/2 Sitko Zuzanna 2003 Rodło Kwidzyn

2/3 Kołakowska Milena 2003 Zatoka Braniewo

2/4 Grabowska Aniela 2001 Zatoka Braniewo

2/5 Krzyżanowska Agata 2002 Skoczek Podgórze

2/6 Pietroń Monika 2002 Skoczek Podgórze

2/7 Beata Niemyjska 2001 Zantyr Sztum

 

1 mila kobiet

Latańska Zuzanna 2001 Chełmno

Pawłowska Kamila 2000 Kurzętnik

Pochranowicz Aleksandra 1990 Uniwersytet Gdanski

Jarzembińska Roksana ZSZ Barlewiczki

Pawłowska Dorota – Kurzetnik

 

Skok wzwyż kobiet 10 dziewczyn

 

Kruża Marcelina Tczew

Lachowicz Klaudia Skórcz

Ligarska Paulina Sopot

Littwin Adrianna Gdańsk

Mikołajek Roksana Tczew

Rozenbajgier Martyna Pasłęk

Steć Patrycja Piast wilczęta

Wendowska Klaudia

Zapora Blanka

Aleksandra Świderska Victoria Sztum

 

Skok w dal 14 dziewczyn

Brzuszczak Klaudia 2004 Kurzętnik

Dahm Oliwia 2003 Tczew

Jachorek Aleksandra 2001 Sopot

Koszyk Kamila 2002 Tczew

Ligarska Paulina 1996 Sopot

Littwin Adrianna 1998 Gdańsk

Łaska Anna

Piasecka Dagmara

Steć Patrycja

Zapora Blanka

Budzowska Łucja

Piechowicz Katarzyna

Laura Cześnik

Świderska Aleksandra

 

Rzut oszczepem kobiet 4 dziewczyny

Ligarska Paulina

Littwin Adrianna

Witek Marcelina

500g- 7 dziewczyn

Łukaszewska Karina

Maślak Małgorzata

Przystasz Aleksandra

Siembrzuch Wiktoria

Szyszka Ewelina

Kalinowska Kornelia

Sudak Wiktoria

 

80m przez płotki – 1 seria

Browarczyk Dominika

Jachorek Aleksandra

Kruża Marcelina

Wendowska Klaudia

Lis Klaudia

Pustkowska Agata

 

100 metrów mężczyzn – 4 serie

Bandyszewski Mateusz 2000 Elbląg

Bienias Maksymilian 2001 Sopot

Grubczyk Dominik 2003 Chełmno

Jabłoński Filip 2003 Chełmno

Jeremicz Michał 1999 Wilczęta

Lipiński Karol 2000 Sopot

Łopata Krzysztof 2001 Tczew

Nowicki Krzysztof 2001 Sopot

Ormańczyk Miłosz 2001 Tczew

Ossowski Wojciech 2001 Tczew

Ostrowski Michał 2000 Elbląg

Pawlak Jakub 2000 Sztum

Przystrzelski Karol 2001 Tczew

Stoltmann Igor 2001 Sopot

Taczałan Brian 1999 Malbork

Tomaszewski Dominik 2000 Tczew

Wałdowski Dawid 1999 Sopot

Spiżewski Piotr 1985 Sztum

Wakieć Piotr 2002 Wilczeta

Wiklandt Arkadiusz 2001

Namiel Michał 2002

Kaczmarczyk Oskar 2002

Wieliczko Daniel 1999

Westfal Dariusz 1999

 

1000 metrów- seria

Adamczyk Karol 2003

Lewalski Kacper 2003

Rudawski Dominik 2003

Tyburski Igor Sztum

Strzelczyk Krystian 2002

Urbański Jakub 2002

Bieszke Kacper

 

1 mila – 11 mężczyzn

Lipiński Karol

Młynarz Kamil

Stoltmann Igor

Zahorski Grzegorz

Wróbel Michał

Sinicki Bartłomiej

Filip Ostrowski

Kopecki Marcin

Kosmala Szymon

Lewandowski Michał – 2000 – Sambor

Grzybczyk Szymon – AZS

 

Skok wzwyż 6 mężczyzn

Andrzejewski Piotr

Mania Aleksander

Michałek Alan

Nalborski Kacper

Taczała Brian

Żebrowski Piotr

 

Skok w dal 18 mężczyzn

Jastrowski Aleksander

Jeremiasz Michał

Kański Norbety

Kozłowski Mateusz

Lewandowski Michał

Łopata Krzysztof

Ormańczyk Miłosz

Ossowski Wojciech

Rejmus Michał

Sołtys Radosław

Sommer Paweł

Taczała Brian

Tomaszewski Dominik

Chełchowski Jan

Wakieć Piotr

Wiklandt Arkadiusz

Namiel Michał

Kaczmarczyk Oskar

 

Rzut oszczepem mężczyzn 800  mężczyzn

Witek Mirosław

Baran Patryk

Zienkiewicz Piotr

700

Sommer Paweł

Hawryszkiewicz Dorian

Drałus Konrad

Jankowski Maciej

Tomaszewski Damian

 

110 metrów 91.4 1 seria

Łopata Krzysztof – j.mł.

Ormańczyk Miłosz – j.mł

Przystrzelski Karol – j.mł

Sommer Paweł – j.mł.

Chełchowski Jan – młodzik

 

3000 metrów 12 mężczyzn


Mazerski Bartosz

Spustek Marcin

Najda Sławomir

Klonowski Marcin

Pawłowski Mariusz

Moskal Paweł

Chętnik Rafał

Jan Giembicki

Cebula Bogdan

Treć Leon

Buber Bubrowiecki

Łukasiak Kamil