Licznie w chłodny weekend!!!

Bardzo licznie wystartują mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum w nadchodzący chłodny  weekend w Gardei, Gdańsku, Lini oraz Gnojewie. Jutro w biegu „Aktywny Turysta” w Gardei na 10 km z zawodników LKS Zantyr winni wystartować:  B. Cebula, J. Giembicki, K. Markowski, B.Mazerski. Start 11.00!!!

W niedzielę silna grupa członków sekcji Nordic Walking LKS Zantyr Sztum wystartuje o 12.00 w marszu  na dystansie ok. 5 km „Jeziorna Osada” w Gnojewie: Monika Malinowska, Bożena Grabowska, Ryszard Olszewski i Jan Kołpak.

Również w niedzielę o 13.45 winni wystartować zawodnicy LKS Zantyr Sztum w Wojewódzkim Biegu Przełajowym terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Lini: Bogdan Cebula, Andrzej Ludwik, Andrzej Łukomski, Leon Treć i Bartosz Mazerski.

Najliczniejsza grupa, prawie 20 mieszkańców Miasta i Gminy Sztum zgłoszonych zostało na niedzielny 5 Gdańsk Maraton, w tym zawodnicy LKS Zantyr Sztum: M. Anaczkowski, A.Fila, W. Kozłów, A.Krawiec, K. Lisogórski, Sł. Najda, G.Pepliński, L.Piotrowski, Sł.Rozenberg, D.Sosiński i A.Ludwik.

Wszystkim życzymy powodzenia i jak najlepszych osiągnięć – wyników,  czasów, miejsc!!!