«

»

Cze 11 2018

Licznie jutro w zawodach dla dzieci „Dysk Pomorski” w Gdańsku!!!

Informujemy wszystkie wytypowane dzieci i młodzież na Pomorską Olimpiadę  Lekkoatletyczną  „Dysk Pomorski” w Gdański, że wyjazd nastąpi jutro/wtorek/ godz..8.15. Zbiórka przy SP 2 Sztum ul. Reja o godz. 8.15. Powrót około 16.30-17.00.

Poniżej zgłoszeni do poszczególnych konkurencji/startuje jeszcze Sz. Majewski/ oraz program minutowy.

Powiat sztumski Osobostarty: 54 ( 44 ) K-27 M-18

NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARNAŚ Emilia 2007-01-01  

4x100m K NumerPDF
2
BARNAŚ Kinga 2007-01-01  

W dal K dz 20 NumerPDF
3
BEGER Emilia 2006-01-01  

P.palantowa K SP 20 NumerPDF
4
BEŁZ Marcel 2006-01-01  

1000m M ch 20 NumerPDF
5
BOJANOWSKA Julita 2006-01-01  

600m K dz 519 NumerPDF PK
6
BOJANOWSKA Wiktoria 2007-01-01  

300m K U12 20 NumerPDF
7
BOJANOWSKA Wiktoria 2007-01-01  

4x100m K NumerPDF
8
BUBIŁO Alex 2006-01-01  

1000m M ch 508 NumerPDF PK
9
CHAŃKO Ida 2005-01-01  

P.palantowa K SP 511 NumerPDF PK
10
CYRANKOWSKA Oliwia 2006-01-01  

W dal K dz 509 NumerPDF PK
11
GAŁĄZKA Weronika 2005-01-01  

60 m K U14 20 NumerPDF
12
JAREK Maciek 2005-01-01  

P.palantowa M SP 20 NumerPDF
13
KAMIŃSKI Patryk 2008-01-01  

300m M U12 20 NumerPDF
14
KAPSZEWICZ Oliwia 2004-01-01  

100m K U16 20 NumerPDF
15
KATARZYNIAK Bartosz 2005-01-01  

W dal M ch 506 NumerPDF PK
16
KAWCZYŃSKI Marcin 2004-01-01  

Kula M U16 (4kg) 20 NumerPDF
17
KOŁODZIEJSKA Katarzyna 2006-01-01  

60 m K U14 516 NumerPDF PK
18
KORDA Oliwia 2004-01-01  

W dal K U16 20 NumerPDF
19
KOZAKIEWICZ Roksana 2006-01-01  

W dal K dz 510 NumerPDF PK
20
KWIATKOWKI Tymoteusz 2010-01-01  

4x100m M 502 NumerPDF
21
KWIATKOWKI Tymoteusz 2010-01-01  

60 m M U11 502 NumerPDF PK
22
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-01-01  

W dal M ch 20 NumerPDF
23
LEJCZAK Nikola 2007-01-01  

60m K U12 504 NumerPDF
24
LEJCZAK Nikola 2007-01-01  

4x100m K NumerPDF
25
MAŚNICKA Marta 2006-01-01  

600m K dz 518 NumerPDF PK
26
MILOS Jacqueline 2006-01-01  

P.palantowa K SP 512 NumerPDF PK
27
OSIŃSKA Aleksandra 2004-01-01  

Kula K U16 (3kg) 20 NumerPDF
28
OWCZAREK Mateusz 2006-01-01  

P.palantowa M SP 507 NumerPDF PK
29
PIETRZYK Otylia 2004-01-01  

600m K U16 20 NumerPDF
30
PŁAWSKI Jakub 2007-01-01  

4x100m M 20 NumerPDF
31
PŁAWSKI Jakub 2007-01-01  

60 m M U11 20 NumerPDF
32
PSZCZÓŁKOWSKA Maja 2007-01-01  

4x100m K NumerPDF
33
PSZCZÓŁKOWSKA Maja 2007-01-01  

P.palantowa (80) K U12 20 NumerPDF
34
RYGIELSKA Antonia 2005-01-01  

600m K dz 20 NumerPDF
35
SAŁEK Julia 2007-01-01  

4x100m K NumerPDF
36
SAŁEK Julia 2007-01-01  

60m K U12 20 NumerPDF
37
SELONKA Alex 2007-01-01  

4x100m M 503 NumerPDF
38
SELONKA Alex 2007-01-01  

300m M U12 503 NumerPDF PK
39
SKONIECZEK Nadia 2006-01-01  

60 m K U14 513 NumerPDF PK
40
SOKALSKA Weronika 2005-01-01  

W dal K dz 20 NumerPDF
41
SOSNOWSKA Adrianna 2006-01-01  

60 m K U14 515 NumerPDF PK
42
ŚCISŁOWSKI Patryk 2004-01-01  

100m M U16 20 NumerPDF
43
ŚCIŚLAK Ksawery 2008-01-01  

W dal M ch 20 NumerPDF
44
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-01-01  

600m K dz 517 NumerPDF PK
45
TRYBA Szymon 2009-01-01  

W dal M ch 501 NumerPDF PK
46
TRYBA Szymon 2009-01-01  

4x100m M 501 NumerPDF
47
TYBURSKI Igor 2004-01-01  

1000m M U16 20 NumerPDF
48
WIŚNIEWSKA Kinga 2005-01-01  

600m K dz 520 NumerPDF PK
49
WIŚNIEWSKI Nikodem 2007-01-01  

4x100m M 20 NumerPDF
50
WIŚNIEWSKI Nikodem 2007-01-01  

P.palantowa (80) M U12 20 NumerPDF
51
WIWATOWSKI Jacek 2004-01-01  

W dal M U16 20 NumerPDF
52
WOJTAŚ Mateusz 2005-01-01  

60m M SP 20 NumerPDF
53
ZAWISZA Julia 2006-01-01  

60 m K U14 514 NumerPDF PK
54
ŻÓŁTKIEWICZ Tatiana 2007-01-01  

300m K U12 505 NumerPDF PK

Program X Pomorskiej Olimpiady Lekkoatletycznej „ Dysk Pomorski 2018″

Komunikat Techniczny X Pomorskiej Olimpiady Lekkoatletycznej „ Dysk Pomorski 2018” stadion LA GOS Al. Grunwaldzka 244 Gdańsk 12.06.2018

Wstępny program minutowy :

1100 Otwarcie imprezy

1110 60 m dz. 07 – 08, skok w dal chł i dz. 07 – 08; rzut p.p. 05-06 chł i dz

1125 60 m chł. 07– 08

1140 60 m dz. 05 – 06

1155 60 m chł. 05 – 06

1210 100 m dz. 03 – 04

1225 100 m chł 03 – 04, skok w dal dz. i chł 05 – 06;rzut p.p. 07- 08 chł i dz

1240 600 m dz. 05 – 06,

1255 600 m dz. 03 – 04

1310 1000 m chł 05 – 06

1320 1000 m chł. 03- 04 skok w dal dz. i chł 03 – 04;

1335 300 m dz. 07 – 08

1350 300 m chł. 07 – 08

1410 sztafeta 4×100 m 05– 06 kula dz i chł 03-04

1420 sztafeta 4x 100 m 07 – 08

1430 sztafeta szwedzka 03 – 04 –

Punktacja za zajęte miejsce w konkurencji indywidualnej dla powiatu za 1m- 20pkt, 2m- 19pkt 3m 18pkt itd. do 20m- 1pkt, za sztafety punkty x 2( 1m 40pkt itd)

Suma punktów we wszystkich kategoriach daje sumę wyników całego powiatu

-( zawodnicy mają prawo startu w jednej konkurencji indywidualnej i sztafecie)

– starty p.k. za zgodą organizatora

– zawody odbędą się bez względu na pogodę

– nie pobiera się opłaty startowej

– indywidualnie zawodnicy otrzymują medale, najlepsze powiaty puchary

– za ubezpieczenie i badania lekarskie odpowiadają zgłaszające powiaty

– w biegach odbędą się serie na czas,

w konkurencjach technicznych każdy zawodnik ma 4 próby

– program może ulec zmianom ze względu na pogodę, ilość zgłoszeń itd.