Kończymy wszystkie podsumowania XIX GPX Sztumu w Biegach Przełajowych!


XIX ZIMOWE GRAND PRIX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2017_2018 – PODSUMOWANIE

Podajemy powyżej ciekawe podsumowanie XIX Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gminy Sztum przygotowane przez firmę elektronicznego pomiaru GOOD TIME Jana Salewskiego. W moim komentarzu zabrakło informacji o doskonalej formie w marszu Nordic Walking Zosi Maczkowskiej, która była druga open, 40 sekund za zwycięzcą/Zosia na trasie z nr 425. Gratulujemy!

Kończymy długie podsumowanie niezwykle udanego i rekordowego  XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2017/18 pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gmin Sztum i patronatem medialnym Dziennika Bałtyckiego, w których wystartowało ponad 610 osób, w tym ponad 336 w biegu głównym osób K/84/ i M/252/na dystansie 9,2 km,  60 w biegu juniorów na dystansie 4,6 km, 150 dzieci,  ponad 50 w marszu Nordic Walking oraz pierwszy raz 17 osób w canicross, czyli w biegu z psem na smyczy. W imprezie startowało bardzo dużo mieszkańców Miasta i Gminy Sztum, Powiatu Sztumskiego ale również z całego Województwa Pomorskiego  oraz Warmińsko-Mazurskiego i Kujawsko Pomorskiego a nawet Wielkopolskiego.

W podsumowaniu podaliśmy wszystkie wyników biegów, marszu NW, canicross, wszystkie klasyfikacje w kategoriach i małżeństw. Liczne zdjęcia na stronie i FB autorstwa Dominika Wiechowskiego, Piotra Piesika, Ryszarda Krzyżykowskiego, Marka Mroza i te najsłabsze to moje. Zamieściliśmy relacje filmową TV Sztum.pl, filmik z drona Marka Mroza i dzisiejsze powyższe zestawienia firmy GOOD TIME. Obszerne relacje z zdjęcia na portalach www.sztum.pl , sztum.nasze miasto.pl , powiatsztuski.pl , lzs-pomorski.pl Obszerna relacja wynikowo-zdjęciowa W dzisiejszym wydaniu Tygodniku Powiśle.

Doskonała promocja Sztumu, Powiatu, LKS ZANTYR i popularyzacja biegania. Myślę, że zakończona impreza „ma wysokie notowania”.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim i myślę, że do zobaczenia na XX Jubileuszowym GPX!

Ryszard Mazerski i kilka fotek R. Krzyżykowskiego