Kolejny wekeend na sportowo!!! Wyjazd do Wejherowa Puchar Polski NW-8.45!!!

Podajemy informacje odnośnie udziału mieszkańców Miasta i Gminy Sztum i zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum w sobotnio-niedzielnych wydarzeniach. W samym Kwidzyńskim Biegu Papiernika weźmie udział ok. 70 mieszkańców Miasta i Gminy Sztum. Wykaz poniżej:

  • sobota/18.05/ – udział w Kwidzyńskim Biegu Papiernika, gdzie zgłoszonych jest prawie 4000 osób!
  • sobota/18.05/ – 16.00-udział w I  Grand Prix Borów Tucholskich w Czersku-10 km/B. Cebula, A. Krawiec/
  • sobota/18.05/ – Mistrzostwa Polski Juniorów na 5000 m w Szczecinku z Beatą Niemyjską
  • niedziela/19.05/ – ostatecznie 8.45 – wyjazd na Puchar Polski w Nordic Walking do Wejherowa / Kołpak J i I, Olszewski R, Mazerska M. Malinowska M, Grabowska B, Malinowska G; Maczkowska Z. Gruszka B.
  • ponadto zajęcia stałe, jak trening La dzieci i mł.-sobota -stadion 12.00, treningi biegaczy niedziela-12.00

Lista zgłoszonych mieszkańców  Sztumu, bo są jeszcze pod nazwą swoich miejscowości np. Sztumskie Pole, Czernin, Gościszewo itd razem ok. 70 osób

Nazwisko Imię

Numer

Kraj Klasyfikacje
1 ABUCEWICZ MAREK 273 10km /M40 SZTUM WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE POLPOL  
2 BABIECZKO ANDRZEJ 796 10km /M50 SZTUM KBR POLPOL KBR  
3 CEBULA BOGDAN 48 10km /M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
4 CHABOWSKI TOMASZ 317 10km  M50 SZTUM SZTUM BIEGA POLPOL  
5 CHĘTNIK RAFAŁ 49 10km / M40 SZTUM POLPOL  
6 CHUDZIK KRZYSZTOF 319 10km / M30 SZTUM SZTUM BIEGA POLPOL  
7 DUDA TOMASZ 1615 10km / M30 SZTUM ZANTYR SZTUM POLPOL  
8 FRĄCKOWIAK WOJCIECH 919 10km / M30 SZTUM KP PSP SZTUM POLPOL  
9 GIEMBICKI JAN 82 10km / M30 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
10 IDZIAK PAULINA 2769 10km / K20 SZTUM MALBORK POLPOL  
11 JUREWICZ MIROSŁAW 997 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
12 KARWOWSKI SZYMON 1011 10km / M20 SZTUM POLPOL  
13 KLONOWSKI MARCIN 117 10km / M30 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
14 KOMAN DARIUSZ 1843 10km / M30 SZTUM 22.BLT POLPOL  
15 KOPIJ MACIEJ 1053 10km / M40 SZTUM VICTORIA SZTUM POLPOL  
16 KRAWIEC ANDRZEJ 486 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
17 KRAWIEC ŁUKASZ 1883 10km / M30 SZTUM BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM POLPOL  
18 KRUSIŃSKI MIROSŁAW 490 10km / M40 SZTUM GEMALTO POLPOL  
19 KUCHARSKI MIROSŁAW 139 10km / M30 SZTUM KP PSP SZTUM POLPOL  
20 LESIŃSKA EWA 3008 10km / K30 SZTUM POLPOL  
21 LESZCZYŃSKI TOMASZ 153 10km / M30 SZTUM POLPOL  
22 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF 522 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
23 LIZINCZYK RAFAL 524 10km / M40 SZTUM ZANTYR SZTUM POLPOL  
24 LUDWIK ANDRZEJ 1933 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
25 ŁUKOMSKI ANDRZEJ 530 10km / M60 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
26 MACHNIKOWSKI ADRIAN 1131 10km / M30 SZTUM POLPOL  
27 MARKOWSKI KAMIL 1154 10km / M30 SZTUM POLPOL  
28 MAZERSKI BARTOSZ 12 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
29 NAJDA SŁAWOMIR 181 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
30 NICKEL JANUSZ 1186 10km / M60 SZTUM POLPOL  
31 NICKEL KRYSTYNA 3129 10km / K60 SZTUM POLPOL  
32 NOWOSIELSKI PIOTR 571 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
33 OLSZEWSKA MARIOLA 2044 10km / K50 SZTUM POLPOL  
34 OLSZEWSKI BARTOSZ 1205 10km / M30 SZTUM POLPOL  
35 OWCZARCZYK TOMASZ 2057 10km / M20 SZTUM POLPOL  
36 PACZEK DOMINIKA 581 10km / K50 SZTUM POLPOL  
37 PARAFINIUK KRZYSZTOFA 2063 10km / K30 SZTUM RUNWITHYOU POLPOL  
38 PEPLIŃSKI GRZEGORZ 1219 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
39 PIOTROWSKI LECH 604 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
40 PIRÓG ARKADIUSZ 199 10km / M30 SZTUM PISFAK POLPOL  
41 PLUTA MACIEJ 608 10km / M20 SZTUM KP PSP SZTUM POLPOL  
42 PRZYPEK MARCIN 1245 10km / M30 SZTUM POLPOL  
43 PSUJA PIOTR 1247 10km / M20 SZTUM SZTUM BIEGA POLPOL  
44 ROZENBERG SŁAWOMIR 640 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
45 RUCHLEWICZ NATALIA 212 10km / K20 SZTUM POLPOL  
46 RUCHLEWICZ URSZULA 2158 10km / K50 SZTUM POLPOL  
47 SADOWSKA ANETA 2174 10km / K30 SZTUM POLPOL  
48 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ 666 10km / M30 SZTUM POLPOL  
49 SOSIŃSKI DARIUSZ 1321 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
50 SPIŻEWSKI PIOTR 1325 10km / M30 SZTUM KP PSP SZTUM POLPOL  
51 STANKIEWICZ GRZEGORZ 232 10km / M40 SZTUM BREAK POINT SZTUM POLPOL  
52 STANKIEWICZ RADOSŁAW 2228 10km / M18 SZTUM BREAK POINT SZTUM POLPOL  
53 SZPALERSKI ADAM 1352 10km / M40 SZTUM RUNWITHYOU POLPOL  
54 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA 1358 10km / K30 SZTUM POLPOL  
55 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ 243 10km / M40 SZTUM IP KWIDZYN TEAM POLPOL IPKwidzyn  
56 ZAWODNIK ANONIMOWY 2314 10km / M20 POLPOL
57 TREĆ LEON 732 10km / M60 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
58 TRYBA ZDZISŁAW 2318 10km / M60 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
59 TYBURSKA ANIELA 1386 10km / K30 SZTUM POLPOL  
60 ZDZIENNICKI BARTEK 774 10km / M30 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL  
61 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ 775 10km / M40 SZTUM POLPOL  

Sztumskie Pole

Numer

Kraj Klasyfikacje
1 ZWOLIŃSKA ANNA 3672 10km / K30 SZTUMSKIE POLE POLPOL
2 ZWOLIŃSKI SEBASTIAN 3673 10km / M30 SZTUMSKIE POLE POLPOL

Gościszewo

Numer

Kraj Klasyfikacje
1 BAJUR BARTOSZ 26 10km / M20 GOŚCISZEWO AWL POLPOL
2 JASKOT PIOTR 424 10km / M50 GOŚCISZEWO NIEZRZESZONY POLPOL
3 MELKA KRZYSZTOF 546 10km / M30 GOŚCISZEWO 22.BLT POLPOL

Czernin

AWODNIK ANONIMOWY 2920 10km / M30 POLPOL
2 POTORSKA JOANNA 3258 10km / K30 CZERNIN POLPOL
3 WASILEWSKI JAKUB 3561 10km / M20 CZERNIN BIEGNĘ I JUŻ POLPOL

LKS Zantyr Sztum

Nazwisko Imię

Numer

Kraj Klasyfikacje
1 CEBULA BOGDAN 48 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
2 GIEMBICKI JAN 82 10km / M30 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
3 JUREWICZ MIROSŁAW 997 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
4 KLONOWSKI MARCIN 117 10km / M30 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
5 KRAWIEC ANDRZEJ 486 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
6 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF 522 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
7 LUDWIK ANDRZEJ 1933 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
8 ŁUKOMSKI ANDRZEJ 530 10km / M60 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
9 MAZERSKI BARTOSZ 12 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
10 NAJDA SŁAWOMIR 181 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
11 NOWOSIELSKI PIOTR 571 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
12 PEPLIŃSKI GRZEGORZ 1219 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
13 PIOTROWSKI LECH 604 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
14 ROZENBERG SŁAWOMIR 640 10km / M50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
15 SOSIŃSKI DARIUSZ 1321 10km / M40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
16 TREĆ LEON 732 10km / M60 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
17 TRYBA ZDZISŁAW 2318 10km / M60 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL
18 ZDZIENNICKI BARTEK 774 10km / M30 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM POLPOL