Jutro wielkie bieganie i maszerowanie!!!

Już jutro od godziny 11.00 wielkie bieganie i maszerowanie na plaży miejskiej w Sztumie, czyli I bieg XIX Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora czas zacząć!!!

Rekordowe zainteresowanie imprezą, liczymy na ponad pół tysiąca uczestników w biegach dla dzieci, biegu głównym K i M, biegu juniorów, marszu rekreacyjnym  Nordic Walking i canicross, czyli w biegu z psem na smyczy. Dla wszystkich na mecie słodki świąteczny upominek, medal a dla dzieci przypinka, gorący napój a stołówce SP 2 sztumski regeneracyjny posiłek, czyli grochówka, chleb ze smalcem, napój. Na miejscu czynna kawiarenka, depozyt i biuro zawodów od 9.00 do 11.00. Prosimy szybciej nie przychodzić.

Prosimy otrzymane numery startowe o zachowanie na pozostałe dwa biegi!!!

Zapisy w biurze tylko za 50 zł, dotyczy to również zapisanych a nie opłaconych!!! 

Zapraszamy do kibicowania, oj będzie się działo!!! Na starcie rekordowa liczba uczestników, bardzo dużo mieszkańców Miasta i Gminy Sztum, ale również zgloszeni medaliści mistrzostwa Polski z Andrzejem Rogiewiczem, Zbigniewem Jostem i sztumskim rekordzistą Bartoszem Mazerskim !!!

Powodzenia!!!

1700796_numery startowe_ XIX Zimowe Grand Prix Sztumu(7) REGULAMIN uzup I