Informacja dla niezapisanych na III bieg Grand Prix i nieopłaconych i smacznego!

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr Sztum informuje tych wszystkich, którzy z różnych powodów nie zdążyli się zapisać i opłacić udziału w III biegu XIX Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gminy Sztum, że jest jeszcze taka możliwość zapisania i opłacenia w systemie Dotpay na https://elektronicznezapisy.pl/events.html   Zapytania 608 038 472 i SMACZNEGO!

Wszyscy zapisani a nie opłaceni zostaną anulowani po 15 lutym. Można się będzie jeszcze zapisać w dniu zawodów w miarę wolnych miejsc ale tylko za 50 zł.

Organizatorzy  przygotowali kolejną niespodziankę poza regulaminem,  tym razem na zakończenie imprezy w sali Kino-Teatru SCK. Losowane będą cztery wartościowe nagrody /m.in. dwa rowery, grill/ wśród uczestników biegu na 9,2 km, canicross i marszu Nordic Walking, ufundowane przez organizatorów, partnerów i sponsorów.

Wychodząc na przeciw uczestnikom imprezy i jej atrakcyjności nagrody do losowania to kolejna nowinka poza regulaminem. Przypomnijmy, że wcześniej organizatorzy: wprowadzili biegi dla dzieci z pamiątkowymi przypinkami, słodyczami i medalami w ostatnim biegu, bieg z psem czyli canicross, dodatkowe puchary w klasyfikacji małżeństw za miejsca IV-VI, dodatkową rywalizacji sportową w Nordic Walking w trzeciej edycji z pucharami za trzy pierwsza miejsca K i M

 

 • dla chętnych podczas III edycji Grand Prix  będzie  rywalizacja sportowa w Nordic Walking , za trzy pierwsze miejsca open K i M – puchary  podczas zakończenia. Wszyscy uczestnicy marszu pobierają w biurze zawodów numer i chip.
 • dla dzieci na mecie słodycze i pamiątkowe medale, gorący napój
 • w klasyfikacji małżeństw dodatkowe puchary  za miejsca IV – VI
 • za miejsca I-III  K i M w canicross podczas zakończenia wręczone zostaną puchary
 • upominki w czterech kategoriach biegów dzieci na 600 m dla trzech najlepszych
 • wysokość nagród finansowych w biegu głównym K i  M open – I m 500 zł, 400 zł; 300 zł, 200 zł, V m -100 zł oraz pozostałe nagrody regulaminowe
 • przypominamy o zabraniu numeru startowego i agrafek
 • program minutowy jak w II biegu
 • w SP2 czynna będzie kawiarenka, w stołówce posiłek regeneracyjny
 • zakończenie w dniu 17 lutego od 13.15 w sali Kino-Teatru SCK
 • 13.00 – występ artystyczny Alicji Sobocińskiej i Xeni Matkivskiej z ZSZ Barlewiczki

          

PROGRAM MINUTOWY

III biegu XIX Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gminy Sztum -17.02.2018

9.00 – otwarcie biura zawodów SP2, wydawanie numerów i chipów do 11.00

9.00 – otwarcie kawiarenki w SP2 Sztum

10.55 – wymarsz dzieci z plaży na miejsce startu

11.05 – rozpoczęcie marszu  Nordic Walking -1 okrążenie 4,6 km

11.05 – start chłopców do biegu dzieci rocz. 2005 i mł – ok. 600 m

11.08 – start do biegu dziewcząt rocz. 2005 i mł – ok. 600 m

11.20 – start do biegu z psem na smyczy/canicross/ – 1 okrążenie – 4, 6 km

11.25 – start do biegu juniorów i juniorek 2004- 1999/ 4,6 km – 1 okrążenie

11.35 – start do biegu głównego K i M – 9,2 km – 2 okrążenia wokół jeziora

Na plaży po biegu dla wszystkich gorący napój

W biegach dzieci – na mecie pamiątkowy medal, słodycze itd.. w biegu na 9,2 km. 4,6 km, canicross i Nordic Walking na mecie trzecia część medalu i gorący napój.

Od 11.15 – wydawanie sztumskiego posiłku regeneracyjnego/grochówka, chleb ze smalcem i napój/ w stołówce SP 2 Sztum.

Zakończenie, wręczenie pucharów i nagród w Sali Kino-Teatru Sztumskiego Centrum Kultury 17 lutego b.r. godz. 13.15. Od 13.00 program artystyczny w wykonaniu uczennic ZSZ Barlewiczki! Program zakończenia podany jest oddzielnie.