II Marsz Nordic Walking wokół Jeziora „Borówno Cross” z „ZANTYREM”!!!

W rozegranym w dniu dzisiejszym II Marszu Nordic Walking wokół Jeziora „Borówno Cross” wzięła udział grupa mieszkańców Miasta i Gminy Sztum i członków Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. Bezkonkurencyjna wśród kobiet na dystansie 5,4 km była Krzysztofa Parafiniuk. Była klasą dla Siebie, zajmując trzecie miejsce open z czasem 37.50 wśród 80 sklasyfikowanych kobiet i mężczyzn. Nieznacznie wyprzedzona została przez dwóch czołowych zawodników marszów Nordic Walking. Ogromne gratulacje!!!

Miejsca open sztumskich uczestników marszu Nordic Walking w Skarszewach:

3 m Parafiniuk Krzysztofa – 37.50; 1 m K

6 m Kołpak Jan – 40.11 – 5 m M

23 m Kłopotowski Ryszard

26 m Kołpak Irena

34 m Krawczykowska Barbara

45 m Szpalerska Mirosława

46 m Langmeser Regina

55 m Gruszka Barbara

56 m Demska Halina

60 m Malinowska Grażyna

61 m Mazerska Maria

69 m Sadłos Helena

70 m Zembrzuska Ewa

71 m Kosmala Małgorzata

72 m Mazerski Ryszard – Bardzo się cieszę, że ukończyłem i miałem możliwość zamykać nasza grupę.

Koszty przejazdu dofinansowano ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach zadania: „Rozwój i popularyzacja marszów Nordic Walking wśród mieszkańców Miasta i Gminy Sztum.”

W crossie na tej samej trasie udział wzięły dwie mieszkanki Sztumu, na wysokim piątym miejscu wśród kobiet bieg ukończyła Natalia Ruchlewicz.

Wszystkie wyniki biegu i marszu na www.elektronicznezapisy.pl

Wszystkim gratulujemy!!!!

Informujemy wszystkich członków sekcji Nordic Walking o możliwości włączenia się do sprzątania brzegów Jeziora Sztumskiego w dniu 1 kwietnia/to nie żart prima aprilisowy/. W niedzielę 2 kwietnia b.r wyjazd nad morze do Stegny członków Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum o godzinie 10.00. Zgłoszenie udziału do Ireny Kołpak do dnia 30 marca do 19.00 tel. 511 299 747