Godnie uczciliśmy Święto 3 Maja i 100-lecie Niepodległości Polski w Sztumie!

Prawie 900 uczestników w biegach przedszkolaków/230/ dzieci i młodzieży/260/, marszu Nordic Walking/85/ oraz na 5 km/65/ i 10 km /250/ w tym 40 w Mistrzostwach Polski SW oraz bardzo liczni kibice godnie uczcili Święto 3 Maja i 100-lecie Niepodległości w II Festiwalu Biegowym pod nazwą Sztumskie Biegi Solidarności na 100-lecie Niepodległości pod Patronatem Leszka Tabora Burmistrza Miasta i Gminy Sztum. W imprezie udział wzięły ekipy miast partnerski Ritterhude z Nieniec oraz Val de Reuil/ Liczne zdjęcia Dominika poniżej w fotorelacji. Wyniki biegów na 5 i 10 km oraz marszu NW na https://elektronicznezapisy.pl/events/results.html Dzieci poniżej:

Sztum2018 dzieci (1)

Dziękuje wszystkim za przyjęcia zaproszenia na imprezę 3 Maja w  Sztumie oraz z całego  serca dziękuje współorganizatorom, partnerom, darczyńcom, sędziom, obsłudze, wolontariatowi i nie był sobą gdybym nie podziękował kolejny raz imiennie i na gorąco Marlenie i Piotrowi Nowosielskim,  Agnieszce Borowskiej, Elżbiecie Czerkies, Andrzejowi Belzytowi, Bogdanowi Cebuli, Zygmuntowi Słupeckiemu, Iwonie i Krzysztofowi Burczyk, Irenie i Janowi Kołpak,  Bogdanowi Owsianemu , Piotrowi Piesikowi, Zbigniewowi Zwolenkiewiczowi, Elwirze i Lechowi Piotrowskim, Danucie i Romanowi Grochowskim, Markowi i Róży Zarańskim, Danucie i Wiesławowi Świderskim, mojej żonie oraz wszystkim osobom z nimi współpracującymi. Ponad 150 osób było zaangażowanych już wczoraj przy obsłudze imprezy. Więcej wkrótce i dobrej nocy.

Ryszard Mazerski – dyrektor biegu i 26 raz przy imprezie ale 28 razy startował w niej Zdzisław Tryba. Chyle czoła!!!! Poniżej wszyscy partnerzy, sponsorzy itd….

i Piotr Adaszkiewicz!!!