Czwartki LA 2018/19 w Sztumie zakończone!

Sukcesem organizacyjnym i sportowym zakończyły się finałem miejskim w dniu dzisiejszym na sztumskim stadionie Czwartki LA 2018/19/ w sumie jesienią i wiosną 9 zawodów./ Podziękowania dla wszystkich za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu udanej imprezy lekkoatletycznej dla dzieci; działaczy LKS Zantyr Sztum oraz grupy sędziów LA, obsłudze stadionu i pracownikom Sztumskiego Centrum Kultury.  Gratulujemy zawodnikom oraz nauczycielom i trenerom. Niezmiernie się cieszymy z obecności licznej grupy kibiców w osobach Rodziców, Dziadków i sympatyków la. Zadanie finansowane ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach zadania: „Rozwój i popularyzacja sportu w dziedzinie lekkiej atletyki na terenie Miasta i Gminy Sztum.” Dziękujemy. Poniżej miejsca sztumskich zawodników na podium w końcowej klasyfikacji Czwartków LA/trzeba było mieć minim 5 startów i dzisiejszy finał/:

60 m dziewcząt rocz. 2006

2 m Bojanowska Julia – SP2 Sztum

3 m Cysewska Nikola – SP2 Sztum

60 m dziewcząt rocz. 2007

1 m Krusińska Kornelia – SP 2 Sztum

3 m Lenkiewicz Nina – SP2 Sztum

60 m dziewcząt rocz. 2008 i mł

2 m Wojtysiak Maja – SP 1 Sztum

300 m dziewcząt – 2006

1 m Browarczyk Oliwia – SP 5/trenuje w LKS Zantyr/

300 m dziewcząt – 2007

1 m Salek Julia – SP 1 Sztum

300 m dziewcząt –  2008 i mł

2 m Machnikowska Agata – SP1

3 m Majewska Magdalena – SP2

600 m dziewcząt – 2006

2 m Śmigowska Nadia – Sp2

w dal dziewcząt – 2006

2 m Browaczyk Oliwia – SP5

3 m Bojanowska Julita – SP2

w dal dziewcząt – 2007

1 m Krusińska Kornelia – SP2

3 m Sałek Julia – SP1

w dal dziewcząt – 2008  i ml

3 m Majewska Magdalena – SP2

Rzut piłeczką palantową dziewcząt – 2006

2 m Cysewska Nikola – SP2

Rzut piłeczką palantową dziewcząt – 2007

2 Pszczółkowska Maja – SP1

3 m Gejda Ada – SP2

Chłopcy 60 m – 2006

2 m Kwiatkowski Nikodem – SP2

60 m chłopcy  – 2007

1 m Spalk Szymon – SP2

60 m chłopcy  – 2008 i mł 

1 Kwiatkowski Tymon – SP2/rocz. 2010/

300 m chłopców – 2008 i mł

3 m Tryba Szymon – Stary Targ/trenujący w LKS Zantyr/

1000 m chłopców – 2007

1 m Frąckowiak Maciej – SP2

1000 m chłopców – 2008 i mł

1 m Kamiński Patryk – SP1

w dal chłopców – 2006

1 m Kwiatkowski Nikodem – SP2

w dal chłopców – 2008 i mł

1 m Kwiatkowski Tymon – SP2 Sztum/2010/!!

Rzut p.palantową chłopców – 2007

1 m Spalk Szymon – SP2

Rzut p.palantową chlopców – 2008 i mł

2 m Sciślak Ksawery – Stary Targ

3 m Tryba Szymon – St. Targ/obaj trenują w LKS Zantyr/