Chłodna inauguracja wiosennej edycji Czwartków LA 2018/2019 w Sztumie!

Tak jak i w całym kraju , tak i na stadionie miejskim w Sztumie dokuczliwe zimno towarzyszyło wiosennej inauguracji „Czwartków LA” 2018/19 z udziałem uczniów Malborka, Straszewa, Czernina, Starego Targu oraz SP 1 i 2 Sztum Dobrze, że nie padało. !!! Podajemy najlepsze wyniki dzisiejszych zawodów w poszczególnych konkurencjach i rocznikach      600 m dziewcząt                        2005 – Rygielska Antonia – SP2 Sztum – 1.55,67/r.ż./-pk; 2006 – Browarczyk Oliwia – SP 5 M-k – 2.00,91

– Śmigowska Nadia – SP 2 Sztum – 2.05,22

2007 – Sałek Julia – SP 1 Sztum – 2.07,19

– Krusińska Kornelia – SP 2 Sztum – 2.14,81

2008 – Machnikowska Agata – SP 1 Sztum – 2.09,40

300 m dziewcząt

2009 – Wojtysiak Maja – SP 1 Sztum – 59,91

2008 – Żółtkiewicz Tatiana – SP1 Sztum – 1.07,25

– Falkowska Weronika – SP2 Sztum – 1.11,10

60 m dziewcząt

2007 – Sałek Julia – SP 1 Sztum – 9.53

– Krusińska Kornelia – SP 2 Sztum- 9.59

– Lenkiewicz Nina – SP 2 Sztum – 9.74

2008 – Machnikowska Agata – SP 1 Sztum – 9.97

2009 – Majewska Magdalena – SP 2 Sztum – 9.99

W dal dziewcząt

2006 – Browarczyk Oliwia – SP 5 M-k – 3.79

2007 – Krusińska Kornelia – SP 2 Sztum -3.68

– Sałek Julia – SP 1 Sztum – 3.64

2008 – Falkowska Weronika – SP 2 Sztum – 3.26

– Majewska Magda – SP 2 sztum – 3.24

– Machnikowska Agata – SP 1 Sztum – 3.18

2009  – Wojtysiak Maja – SP 1 Sztum –

– Rygielska Roksana – SP 2 Sztum – 3.04

Piłeczka palantowa dziewcząt

2007 – Gejda Ada – SP 2 Sztum – 26 m

2008 – Żółtkiewicz Tatiana – Sp 1 – 20 m

1000 m

2006 – Kwiatkowski Nikodem – SP 2 Sztum – 3.35,92

2007 – Frąckowiak Maciej – SP 2 Sztum – 3.38,75

2008 Kamiński Patryk – SP 1 Sztum – 4.11,43

300 m

2005 – Wojtaś Mateusz – SP 2 Sztum – 46.38 /pk/

2007 – Majewski Stanisław – Straszewo – 51.24

2008 – Błędowski Kacper – SP 1 Sztum – 56.80

– Chańko Igor – SP Czernin – 1.00,24

2006 – Żabliński Karol – Straszewo – 57,86

2009 – Tryba Szymon SP Stary Targ – 1.04,96

60 m chłopcy

2008 – Wiśniewski Nikodem – SP 1 Sztum – 9.84

2010 – Kwiatkowski Tymon – SP 2 Sztum – 9.96

2009 – Żabliński Witold – Straszewo – 10.65

2007 – Spalk Szymon – SP 2 – 10.65

w dal chłopcy

2006 – Kwiatkowski Nikodem – SP 2 – 4.32

2010 ! – Kwiatkowski Tymon – SP 1 – 3.49

2007 – Majewski Stanisław – Straszewo – 3.28

2008 – Błędowski Kacper – SP 1 – 3.16

Piłka palantowa chłopców

2008 – Wiśniewski Nikodem – SP 1 – 35 m

2007 – Kocięda Fabian – Straszewo – 35 m

2006 – Żabliński Karol – Straszewo – 26 m

2009 – Tryba Szymon -Stary Targ – 23 m

Podziękowania dla wszystkich za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu pierwszych Czwartków LA w edycji wiosennej 2018/19. Gospodarzowi obiektu Sztumskiemu Centrum Kultury z Bogdanem Owianym i obsługą, sztumskiej ekipie sędziowskiej. Zadanie finansowane ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach zadania: ” Rozwój sportu w dziedzinie lekkiej atletyki na terenie Miasta i Gminy Sztum.”

Organizator – Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr Sztum