Bucewka i Kopecki na podium. Ogromny pech Bartosza Mazerskiego!!!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Magda Bucewka z pucharem za trzecie miejsce w kategorii!

Rozpoczynamy informacje z mijającej, dzisiejszej soboty o startach zawodników LKS ZANTYR Sztum od III miejsca Magdy Bucewki w kategorii K-30 i VI m opem kobiet w V Zimowym Biegu Dębowym oraz III miejsca i brązowego medalu Marcina Kopeckiego w Mistrzostwach Okręgu Juniorów i Juniorów Mł. w Biegach Przełajowych w Człuchowie. O ogromnym pechu może mówić Bartosz Mazerski, który podczas treningu przed Baikal Ice Marathon doznał kontuzji stopy i niestety noga w gipsie!!

Bardzo dobrze pobiegła Magda Bucewka w V Zimowym Biegu Dębowym w Dąbrowie k/ Mogilna na dystansie 15 kilometrów. W trudnych warunkach atmosferycznych /duży wiatr/ uzyskała czas 1.04,31, była szósta w śród kobiet i trzecia na podium w kat. K-30.

W Mistrzostwach Okręgu Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych w Człuchowie Marcin Kopecki, podopieczny trenera Bartosza Mazerskiego zdobył brązowy medal w biegu juniorów młodszych na dystansie 2 km. Startujący pk. Michał Karwiński wygrał zdecydowanie bieg juniorów na dystansie 3 km. Szymon Kosmala był siódmy w tym biegu. Startowała grupa dzieci, wyniki po opublikowaniu komunikatu

W 2.Półmaratonie Leśnym w Elblągu zwyciężyła Elżbieta Tuwalska z czasem 1.38,48.

Gratulujemy!

O ogromnym pechu może mówić Bartosz Mazerski. Podczas treningu doznał kontuzji stopy i marzenia odegrania czołowej roli w XII Baikal Ice Marthon trzeba odłożyć na kolejny start. Ale jak podaje na faceeboku Bajkał zaliczony.

Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą!!! Zarząd, zawodnicy, członkowie LKS ZANTYR Sztum, kibice, i sympatycy,  mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum!!!