↑ Powrót do 2013 – XXIII

Lista zawodników w kategoriach

K19

GIBAS KAROLINA MALBORK k K19
Fila Małgorzata Nowy Dwór Gdański k K19
Fila Marta Nowy Dwór Gdański k K19
Waldowska Gabriela Gdańsk k K19
Fila Ola Nowy Dwór Gdański k K19
Józefowicz Anna Gdynia k K19
Fiałek Alicja Malbork k K19
Grzywacz Barbara Gdańsk k K19
Kaczanowska Katarzyna Nowy Dwór Gdański k K19
Jeromin Agnieszka Malbork k K19
Borkowska Katarzyna Poznań k K19

 

K30

Bucewka Magdalena Sztum k K30
Bartnicka Anetta Elbląg k K30
Bartosik Marta Elbląg k K30
Magdalena Wolf Kwidzyn k K30
Wszelak Iwona Kulice / Pelplin k K30
siemiatkowska katarzyna wola włościańska k K30
Siennicka Agnieszka Nowy Dwór Gdański k K30

 

K40

Kurzyńska Ewa Warszawa k K40
Stolarów Agnieszka Malbork k K40
Wójcik Beata Prabuty k K40
Adamczyk Bożena Pasłęk k K40

 

K50

Znarowska Bożena Elbląg k K50

 

M19

Trzciński Radosław Kwidzyn m M19
Giembicki Jan Sztum m M19
ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA m M19
Harhaj Robert Bartoszyce m M19
Kuciński Łukasz Elbląg m M19
Garbowski Krzysztof Sztum m M19
Fila Piotr Nowy Dwór Gdański m M19
Sadowski Robert Gdynia m M19
Treć Jakub Sztum m M19
Treć Wojciech Sztum m M19
Treć Paweł Sztum m M19
TARAS DANIEL Malbork m M19
OŚKO MARCN Malbork m M19
Kowalski Grzegorz Nowy Dwór Gdański m M19
Olszewski Łukasz Sztum m M19
Kukczyński Damian Rybaki m M19
Belzyt Szymon Sztum m M19
Kubicki Igor Mogilno m M19
Bieszke Artur Malbork m M19
Ludwik Bartosz 82-400 Sztum m M19
Stołowy Dominik Warszawa m M19
Sadowski Andrzej Malbork m M19
Markowski Kamil Sztum m M19
Jeromin Bartosz Malbork m M19
Grzywiński Wojciech Sztum m M19

 

M30

Wiechowski Sławek Sztum m M30
Zdziennicki Bartek Sztum m M30
Lisogórski Krzysztof Sztum m M30
Klonowski Marcin Sztum m M30
Piróg Arkadiusz Sztum m M30
Pawłowski Krzysztof Tczew m M30
Zembrzuski Andrzej Sztum m M30
Rychlewski Tomasz Czernin m M30
Duda Seweryn Sztum m M30
SOBIŚ MARCIN MALBORK m M30
Bartosik Kamil Elbląg m M30
Szewczyk Jarosław Nowy Dwór Gdański m M30
SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM m M30
Zych Dawid Elbląg m M30
Kaminski Marcin sztum m M30
MACZYŃSKI RYSZARD GDYNIA m M30
klimek jan 14-400 Pasłęk m M30
Kopiński Robert Kwidzyn m M30
Wszelak Mariusz Kulice / Pelplin m M30
Pikała Karol Malbork m M30
Szałański Sławomir Tczew m M30
Kulesza Bartłomiej Pasłęk m M30
Szewczyk Jarosław Nowy Dwór Gdański m M30
Ziemba Piotr Malbork m M30
Gadowski Marcin Elbląg m M30
Klewek Andrzej Gdańsk m M30
Derkowski Krzysztof Gdańsk m M30
Wysmolinski Rafal Plewiska m M30
Prange Waldemar Puck m M30
Sikora Ryszard Pasłęk m M30
Krzysztof Dolański Gdańsk m M30

 

M40

Oliński Wojciech Malbork m M40
KURZAWA JACEK GDYNIA m M40
Gawęda Witold Prabuty m M40
GIBAS ANDRZEJ MALBORK m M40
CYBRUCH KRZYSZTOF ELBLĄG m M40
zamorski adam elbląg m M40
Bartnicki Wojciech Elbląg m M40
Dominik Jacek Sztum m M40
Wąsik Krzysztof Malbork m M40
Fila Dariusz Lublewo m M40
Skoczyński Leszek Sztum m M40
Serocki Adam Elbląg m M40
Olszewski Roman Elbląg m M40
Kopij Maciej sztum m M40
GIBAS ANDRZEJ MALBORK m M40
Wójcik Piotr Prabuty m M40
Bożykowski Jan Sztum m M40
Plawgo Mirosław Pasłęk m M40
Prochna Krzysztof Frombork m M40
Redzimski Piotr Gdańsk m M40
Czyżak Robert Gdańsk m M40
Adamczyk Zbigniew Pasłęk m M40
BRZESKI DARIUSZ BRANIEWO m M40
Jacek Biskup Gdańsk m M40
Dobrenko Arkadiusz Sztum m M40

 

M50

Kwiatkowski Krzysztof Elbląg m M50
Cebula Bogdan Sztum m M50
Fila Janusz Nowy Dwór Gdański m M50
Babieczko Andrzej Sztum m M50
Hnatyszyn Andrzej Prabuty m M50
Treć Leon Sztum m M50
Piotrowski Lech Sztum m M50
Poblocki Henryk Sopot m M50
Stefański Andrzej Elbląg m M50
Łożyński Piotr Olsztyn m M50
Anaczkowski Mirosłąw Sztum m M50
Ludwik Andrzej Sztum m M50
Siółkowski Wiesław Elbląg m M50
Kwiatkowski Ryszard Olsztyn m M50
WYSOCKI MARIUSZ PRABUTY m M50

 

M60

JANIK ROMAN KWIDZYN m M60
Kołpak Jan Sztum m M60
Krzyszkowski Andrzej Gdynia m M60
Fila Antoni Sztum m M60
Krzyszkowski Andrzej Gdynia m M60
Chrząstkowski Lucjan Elbląg m M60
Jaskot Jerzy Malbork m M60
Cichończuk Antoni Gdynia m M60
Czaja Jerzy Sztum m M60

 

M70

Dobrenko Mieczysław Sztum m M70