Z historii sportu sztumskiego c.d. 40 lat

W ten wyjątkowy nie ma sportowych wydarzeń/a zawsze wszystkie informacje staraliśmy się Państwu przekazywać na bieżąco/, ale myślę, że jest doskonały czas na głębokie refleksje, przemyślenia, wspomnienia i przypomnienie dalszej i bliższej historii sportu sztumskiego a w szczególności lekkoatletyki. Zamieszczamy fotki, które są publikowane pierwszy raz a otrzymane od prof. Krzysztofa Dudziuka . Dzięki!

Kogo tu możemy rozpoznać??

czyli prawie wszystko o biegaczach seniorach i masters Zantyra – ich biegi, zawody, rekordy, wyniki, starty itd w opracowaniu Bogdana Cebuli. Poniżej zamieszczam fotki z pierwszej bardzo dużej imprezy organizowanej przez nowy w tamtych czasach klub MLKS Victoria Sztum w dniu 28 października 1980 roku – Wojewódzkich Biegów Przełajowych na Sztumskim Polu – przy drodze na Białą Gorę, gdzie start i met są zaorane. Kto siebie rozpoznaje? Proszę o kontakt 608 038 472 lub sztum@zantyr.pl Dalszego spokojnego świętowania i oglądania 🏃‍♂️🏃‍♀️‼️◀️

To już 40 lat a mamy jeszcze trochę starszych materiałów. Apeluje i proszę moich wielu wychowanków i podopiecznych, macie zapewne medale, fotki itd. Proszę o kontakt 608 038 472 lub ryszardm@poczta.onet.pl Gorąco i serdecznie pozdrawiam w te niezwykłe Święta Wielkanocy. Trzymajmy się i nie dajmy się!!!!

Ryszard Mazerski