N W dla seniorów w Sztumie od 10 lat!!!

Kolejny zajęcia i marsz dla mieszkańców Miasta i Gminy Sztum prowadzony przez Janka i Irenę Kołpak w ramach akcji Nordic Walking na Receptę. Na zakończenie pożegnanie Romana, aktywnego uczestnika wszystkich wydarzeń dla seniorów.  Mamy nadzieję na szybki powrót do naszego grona./Roman drugi z lewej/

Zajęcia z Nordic Walking LKS Zantyr Sztum dla seniorów i weteranów, jako pierwszy w Sztumie prowadzi od 10 lat. Pierwszy oficjalny rekreacyjny marsz Nordic Walking pod kierunkiem instruktorów z Gdyni odbył się 13 grudnia 2008 roku podczas X Grand Prix Sztumu na Zamku w Sztumie. Jesteśmy pionierami tych zajęć nie tylko na Pomorzu, ale i w kraju. Dziesięciolecie Nordic Walking w Sztumie nie dawno obchodziliśmy podczas Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum w Klimbergowicach. Klub zrzesza około 50 aktywnych członków sekcji Nordic Walking, seniorów i weteranów, w tym dwóch instruktorów NW. Organizuje od 10 lat wiele imprez Nordic Walking z Pucharami Pomorza włącznie. Członkowie uczestniczą w licznych imprezach rekreacyjnych i sportowych na terenie całego kraju, jak i imprezach międzynarodowych z licznymi sukcesami w Pucharach Polski i Mistrzostwach Polski. Uroczyste podsumowanie 10 lat Nordic Walking w Sztumie dla seniorów i weteranów LKS Zantyr Sztum oraz akcji Nordic Walking na Receptę prowadzonych przez J i I Kołpaków odbędzie się 30 listopada w Klimbergowicach. Zapraszamy!! Zapraszamy tych, którzy nie wiedzą i próbują pisać nieprawdziwe zapowiedzi w swoich programach wyborczych!!! Prosimy swoimi obietnicami wyborczymi nie wprowadzać w błąd kolejny raz mieszkańców Miasta i Gminy Sztum!!! Hasło „Dobra zamiana” to nie wszystko!!!

Zajęcia, imprezy, zawody z Nordic Walking dla seniorów i weteranów w Sztumie są od dziesięciu lat z dużym powodzeniem i zainteresowanie prowadzone w LKS Zantyr Sztum, Uniwersytecie Trzeciego  Wieku, Klubie Seniora itd.

Ryszard Mazerski