Letnia Szkoła Pływania dla dzieci w Sztumie zakończona!!!


14. Letnia Szkoła Pływania w Sztumie przeszła do historii, jako niezwykle udana, jedna z najlepszych, w której uczestniczyła ponad setka dzieci z terenu Miasta i Gminy Sztum, organizowana przez LKS Zantyr Sztum. W dniu dzisiejszym na plaży miejskiej wręczone dzieciom dyplomy uczestnictwa przez Burmistrza Miasta i Gminy Sztumu Leszka Tabora, Dyrektor MOPS Sztum Sylwie Mackiewicz i i instruktorów Iwonę Burczyk i Marka Zarańskiego. Było spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Sztumie na temat bezpieczeństwa, przejażdżki łodzią motorową Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie, bezpłatne lody w Kawiarni LIDO, podziękowania i dyplomy ukończenia nauki…Dziękujemy wszystkim..Dalej wakacje…   https://photos.google.com/share/AF1QipM5_nmtH7e2pbxr0FGupOgPWruC_q98vifmhRGnAUChWYQ4NZ13aiEWzz50ALvwnw?key=R3F3eUZ6TUtXMllmM2trYnU5cHBBSGY1Umg4RDZR

Letnia Szkoła Pływania dla dzieci z terenu Miasta i Gminy Sztum, to nie tylko nauka pływania prowadzona super przez instruktorów Iwonę Burczyk i Marka Zarańskiego, to zajęcia na plaży, szczególnie, gdy nie dopisywała pogoda. To również amatorskie zawody dla dzieci, pływanie smoczą łodzią, motorówką, wyjazd na baseny do Fojutowa, zwiedzanie akweduktu wodnego i wejście na wieżę itd.

Zadanie realizowane przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr Sztum przy ścisłej współpracy z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sztumie, SAR Burczyk Estrada, SCK, WOPR, Policji, Straży Pożarnej, LIDO a  finansowane jest ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2018”

Dziękuje jeszcze raz wszystkim za „kawał dobrej roboty”  w miesiącu lipcu, instruktorom Iwonie Burczyk i Markowi Zarańskiemu, samorządowi Sztumu i MOPS, ratownikom WOPR, Krzysztofowi Burczykowi, przedstawicielom Straży pożarnej, Policji, SCK i Piotrowi Stefanowiczowi, Cukierni Stankiewicz i oczywiście dzieciom i Rodzicom.itd. Było niezmiernie miło, kiedy dziękowały nam dzieci, Rodzice i Dziadkowie. Myślę, że uczestnicy tegorocznej Letniej Szkoły Pływania  miło będą wspominać ten lipcowy czas 2018 roku. Prosimy o doskonale zdobytych umiejętności na pięknym sztumskim kąpielisku i nie tylko.  Wszystko co dobre szybko się kończy. Było ” trochę” fotek i informacji na bieżąco oraz na FB z tej letniej przygody. Dzięki.

Przez prawie cały lipiec z Wami. Nie  mówię już do zobaczenia za rok!

Ryszard Mazerski