15 dni do I biegu XVII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych!!!

logo zoltypop (2)Już tylko 15 dni pozostało do I biegu XVII edycji Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora. Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum przekazuje wiele informacji o imprezie i jej historii. Dodatkowo wprowadziliśmy kategorię małżeństw, która na pewno zafunkcjunje. Będą dla wszystkich uczestników oprócz słodkiego prezentu od św.  Mikołaja, również Jego czapeczki. Ale najważniejszy udział i ruch na świeżym powietrzu w atmosferze wspaniałych biegaczy!

54713Cieszymy się,że zapisuje się co raz więcej osób na stronie nowe.elektronicznezapisy.pl. Mamy sygnały, że mają Państwo pewien problem z zapisywaniem się a w szczególności z rejestracją i logowaniem. Prosimy o kontakt 608 038 472 a pomożemy! Pomoże to nam organizatorom w przygotowaniu ilości posiłków, numerów. Św. Mikołaj, niestety nie wie ilu Was wystartuje i ile ma przygotować prezentów.!!!

Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Leszek Tabor i LKS ZANTYR Sztum zapraszają do udziału, na pewno Państwo nie będzie żałować czasu spędzonego w Sztumie!